273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

kocioł ulrich ko21 problem z ogrzewaniem

serwis tych piecow to porazka. .powinniscie zamknac dystrybucje abo zamknac sewisantow. niefahowosc terminy napraw jak z innej epoki . pobudka .pukpuk jest tam ktos???

do Pana Krzysztofa Kolodziejczyka---- zanim poleci pan poszukanie najbizszego serwisu blisko na waszej stronie internetowej ,prosze upewnic sie czy taka opcja dysponujecie. widac jasno ze nie orientuje sie pan jak dziala wasz serwis ani jak dziala panska strona internetowa . żadko spotyka sie takich bublaży z .powarzaniem

Witam bardzo proszę Państwa o pomoc, mam piec oraz zasobnik firmy Ulrich, piec zaczął się zawieszać pokazując błąd e16 i e03 oraz gaśnie co jakiśczas wyświetlacz i trzeba go resetować typ pieca wandich wa 19

[quote: sawickaania]Witam bardzo proszę Państwa o pomoc, mam piec oraz zasobnik firmy Ulrich, piec zaczął się zawieszać pokazując błąd e16 i e03 oraz gaśnie co jakiśczas wyświetlacz i trzeba go resetować typ pieca wandich wa 19[/quote]


Pani Aniu,
zapraszamy do skorzystania z listy naszych Serwisów Niezależnych na stronie www.ulrich.com.pl zakładka "Serwis"
link poniżej
http://www.ulrich.com.pl/Gdzie-kupic,1,1,63,.htm
możliwy jest również bezpośredni kontakt z nami, wybieramy zakładkę Kontakt, link poniżej
http://www.ulrich.com.pl/Kontakt,1,0,15,.htm?p_search_1=48&form=46 , prosimy o podanie nam swoich danych kontaktowych i skierowania do nas pytania, skontaktujemy się z Panią bezpośrednio, udzielimy wszelkich możliwych informacji i pomocy.

Tomasz Kołodziejczyk
DST Ulrich

[quote: mo]do Pana Krzysztofa Kolodziejczyka---- zanim poleci pan poszukanie najbizszego serwisu blisko na waszej stronie internetowej ,prosze upewnic sie czy taka opcja dysponujecie. widac jasno ze nie orientuje sie pan jak dziala wasz serwis ani jak dziala panska strona internetowa . żadko spotyka sie takich bublaży z .powarzaniem[/quote]


Do "mo" i"movo"

Witam ubu Panów.

Jest nam przykro z powodu napotkanych problemów w kontakcie z naszymi autoryzowanymi serwisantami Ulrich i uzyskaniem informacji z naszej strony internetowej.
Chcemy Panom pomóc i dlatego prosimy o podanie nam swoich danych i przesłanie ich na adres serwis@ulrich.com.pl. lub ulrich@ulrich.com.pl
Możliwy jest również kontakt z nami telefonicznie tel: 22 811 02 74, lub pocztą, więcej informacji na stronie www.ulrich.com.pl
W zakładce "Kontakt" odnajdziecie wszelkie informacje jak nawiązać kontakt z Ulrich. - poniżej bezpośredni link
http://www.ulrich.com.pl/Kontakt,1,0,15,.htm?p_search_1=48&form=46

Dodatkowo w zakładce "Serwis" odnajdziecie Panowie listę Serwisów
Niezależnych -
link poniżej
http://www.ulrich.com.pl/Gdzie-kupic,1,1,63,.htm

Jeszcze raz b a r d z o p r o s i m y o pilny kontakt z Ulrich.

Z powarzaniem

Tomasz Kołodziejczyk
DST Ulrich

[quote: movo]serwis tych piecow to porazka. .powinniscie zamknac dystrybucje abo zamknac sewisantow. niefahowosc terminy napraw jak z innej epoki . pobudka .pukpuk jest tam ktos???[/quote]


Do "mo" i"movo"

Witam ubu Panów.

Jest nam przykro z powodu napotkanych problemów w kontakcie z naszymi autoryzowanymi serwisantami Ulrich i uzyskaniem informacji z naszej strony internetowej.
Chcemy Panom pomóc i dlatego prosimy o podanie nam swoich danych i przesłanie ich na adres serwis@ulrich.com.pl. lub ulrich@ulrich.com.pl
Możliwy jest również kontakt z nami telefonicznie tel: 22 811 02 74, lub pocztą, więcej informacji na stronie www.ulrich.com.pl
W zakładce "Kontakt" odnajdziecie wszelkie informacje jak nawiązać kontakt z Ulrich. - poniżej bezpośredni link
http://www.ulrich.com.pl/Kontakt,1,0,15,.htm?p_search_1=48&form=46

Dodatkowo w zakładce "Serwis" odnajdziecie Panowie listę Serwisów
Niezależnych -
link poniżej
http://www.ulrich.com.pl/Gdzie-kupic,1,1,63,.htm

Jeszcze raz b a r d z o p r o s i m y o pilny kontakt z Ulrich.

Z powarzaniem

Tomasz Kołodziejczyk
DST Ulrich

No to teraz ja
na początku próba

Wyszło nie trzeba robić głupkowatych rejestracji
A więc od początku
mam piec Ulricha KO21 od trzech sezonów grzewczych, oczywiście na początek porażka instalator nie ten, piec się wiesza itp itd same problemy
Pojechałem do centrali na Modlińską w Warszawie dali mi namiar na fachowca z "rejonu"
fachowiec wpadł i po przedstawieniu koncepcji działania mojej instalacji total i możliwości rozbudowy koleś mnie wyśmiał tak , że nawet do pieca sie nie dotkną
chodziłem w.....ny przez trzy dni -dyletant jakich mało i nie mający pojęcia o automatyce jak również najnowszych technologiach.
Szperanie po forach i wykonanych ok. 10 telefonów przyprawiło mnie o niewyobrażalną złość - CO JA ZROBIŁEM!!!!
No dobra kasa wydana mleko się rozlało a w chałupie zimno , umówiłem 3 wachowców - przyjechał jeden .
STAŁ SIE CÓD
człowiek nie dość że pasjonat - starszy gość który jeszcze w latach 80 prowadził różne firmy a w 70 zaczynał w instytucie technicznym, miał pecha do wspólników którzy go rolowali i wylądował m.in na serwisie C.O. - to na dodatek ma taki sam piec w domu jak ja KO21
godzinkę poszperał i rozwiązał problem z mojego punktu widzenia nie rozwiązywalny .
Piec śmiga od 2 lat i żadnych promlemów , przeglądy okresowe co rok i jest gicio.
Moje wnioski :
PANOWIE FACHOWCY BUTY CZYŚĆCIĆ CHIŃCZYKĄ A NIE PIECE NAPRAWIAĆ.
Zwalanie na producenta to efekt czystej ignorancji naszych fachowców którzy w 80% są nie douczeni, niechlujni i są dyletantami.
Moja rada :
chcesz mieć spokój z piecem zacznij od człowieka który wie o co chodzi a potem szukaj marki.
PS
Sąsiad ma podgrzewacz wody kondensacyjny WIODĄCEJ MARKI - NAWET BARDZO WIODĄCEJ , gdzie słowo ACHTUNG nie jest obce , za grube tysie przez rok instalator nie mógł dojść o co kaman , że płomień gaśnie - wywalił mu rure ponad 2 m od ściany i nadal płomień gaśnie ( moja odstaje 30 cm i od dwóch lat żadnych problemów) sąsiad dał się na spokój i z uśmiechem na ustach wyskakuje z wanny z okrzykiem ACHTUNG i se piec włącza ręcznie.
Także Panowie fachowcy do dzieła " KTO TO PANU WCZEŚNIEJ ROBIŁ"
wasze chasło przewodnie

Prosze o kontakt z tym "cudownym" serwisantem.

Witam, od 5 lat mam ulricha i spotykały mnie już różne przygody, najczęściej to tzw. resetowanie pieca, tj. piec włączał się na minutę, czasem krócej i gasł, następnie od nowa czyścił odpalał i gasł. Wzywałem serwis (nie było to łatwe) w sumie było pięciu specjalistów urlicha (z różnych miast) i każdy mówił co innego, wymieniali części a problem pozostawał. Poprawa była jedynie po czyszczeniu pieca. W tamtym roku sam się wziełem za piec, poczytałem i wstawiłem wentylator od komputera do rury wentylacyjnej (tej co zasysa powietrze z zewnątrz) - WSZYSTKIE PROBLEMY USTĄPIŁY !!!! od tej pory, czyli od roku piec działa bez zastrzeżeń i muszę dodać że piec jest oszczędny i ekonomiczny.

A można namiar do tego doświadczonego fachowca cudotwórcy, też mam problem z serwisem.

Witam,
na stronie www.ulrich.com.pl zakładka Serwis
znajdziecie Państwo wszelkie informacje o aktualnych autoryzowanych serwisach Ulrich na terenie Polski
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z tą listą.

Tomasz kołodziejczyk
DST Ulrich
ulrich@ulrich.com.pl

[quote:Serwis_ul Ulrich,147983]Witam,
na stronie www.ulrich.com.pl zakładka Serwis
znajdziecie Państwo wszelkie informacje o aktualnych autoryzowanych serwisach Ulrich na terenie Polski
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z tą listą.

Tomasz Kołodziejczyk
DST Ulrich
ulrich@ulrich.com.pl[/quote]

Panie Tomaszu.
Na podanej przez pana stronie są niestety nieaktualne dane dotyczące serwisu w tym przypadku w Kielcach. A aktualizacja jest z datą listopadową. Z powziętych przeze mnie informacji wynika, że Pan Marek Ziółkowski od dobrych kilku lat nie zajmuje się serwisowaniem Urlicha,
natomiast pan Piotr Cieślak od niedawna, ale też już tego nie robi. na całe Kielce pozostał tylko Pan Stanisław Konopka z którego pomocy w tą zimę korzystam już drugi raz.

Witam Pana,
Pan Marek Ziółkowski z Kielc jest aktualnie autoryzowanym serwisantem Ulrich.
tel. 698 943 455
Polecamy kontakt z tym serwisantem.

Pozdrawiam
Tomasz Kołodziejczyk
DST Ulrich

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.