273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

JUŻ ZA PARĘ LAT.....

Ola - nasz kraj jest taki że teraz buraczki wyjechały do Iraku i Afganistanu, a w Polsce zostały tylko jabłka i kaczki

...i kartofle też zostały. Amen

Rozumiem Olu, że słowem AMEN zakończyłaś temat:)
P.S. AWK obrażaniem ludzi raczej ani Ty, ani Twój wielki/mały wódz do swoich poglądów nikogo nie przekona. Przegrane wybory niczego Was nie nauczyły ani nie nauczą. Można oczywiście o swoich był najbliższych współpracownikach mówić per zdrajca etc., ale o kim to tak naprawdę świadczy? Po Twoich wypowiedziach widać, że wspólnym Waszym mianownikiem jest obrażanie innych i kompleksy, zwłaszcza kompleksy.

Niech bój się zakończy i darujmy naszym nieprzyjaciołom ich głupotę i zacofanie.
ps
Ciekawe było to zjawisko i nie mogę uwierzyć, że po latach już w miare stabilnej demokracji, taki Kaczor wyzwolił w narodzie tyle chołoty i chamstwa oraz fanatyzmu.
Nie miałem wręcz pojęcia, że to jeszcze tkwi w narodzie. Myślałem ,że jesteśmy bliżej do Europy, a widać ,że gdzieś nas cofnęło za URAL...

Niech bój się zakończy i darujmy naszym nieprzyjaciołom ich głupotę i zacofanie.
ps
Ciekawe było to zjawisko i nie mogę uwierzyć, że po latach już w miare stabilnej demokracji, taki Kaczor wyzwolił w narodzie tyle chołoty i chamstwa oraz fanatyzmu.
Nie miałem wręcz pojęcia, że to jeszcze tkwi w narodzie. Myślałem ,że jesteśmy bliżej do Europy, a widać ,że gdzieś nas cofnęło za URAL...

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.