W piątek 4 marca, firma CM CLIMA uroczyście świętowała swoje 5-lecie.

CM CLIMA - już 5 lat na rynku
Na jubileusz 5-lecia firmy CM CLIMA zaproszono pracowników, przedstawicieli lokalnej władzy, firmy współpracujące oraz zaprzyjaźnione z CM CLIMA.

Okazja do uroczystego świętowania z okazji zamknięcia 5-letniego okresu działalności z tak znakomitym wynikiem, to prawdziwa rzadkość w polskiej rzeczywistości. Jubileuszowa gala w formie wieczornego bankietu miała miejsce w Osielsku pod Bydgoszczą, w piątek 3 marca br.
Całej imprezie towarzyszyło wiele atrakcji w tym występy wokalistów, tancerzy, pokaz sztucznych ogni oraz degustacja ogromnego urodzinowego tortu z logo CM CLIMA.
Najbardziej zasłużeni pracownicy firmy otrzymali nagrody okolicznościowe.


CM CLIMA ma swoją siedzibę w Borównie koło Bydgoszczy. Firma zapewnia obsługę w zakresie dostawy, montażu, doradztwa technicznego, projektowania i serwisu instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Montaże instalacji wykonuje na terenie całej Polski. Instalacje CM Clima pracują już w blisko 1000 lokalach handlowo-usługowych, gastronomicznych, budynkach przemysłowych i mieszkalnych oraz halach i magazynach. Na liście referencyjnej firmy znajdują się prestiżowe obiekty, w tym największe sieci handlowe działające w Polsce. Dzięki pracy całego zespołu oraz wyjątkowej determinacji właścicieli, w tak krótkim czasie CM CLIMA zbudowała nową siedzibę, wypracowała swój wizerunek i stała się poważnym graczem na polskim rynku HVAC.
CM CLIMA jest autoryzowanym dealerem urządzeń znanych marek takich jak Carrier, Fujitsu i Toshiba. Po pięciu latach firma stworzyła zespół wykwalifikowanych pracowników, zarówno w dziale kosztorysowania/ofert, projektów, montażu i serwisu. Zaplecze sprzętowe jak i tabor umożliwiają wykonanie najbardziej wyrafinowanych i skomplikowanych zleceń. Ponadto firma angażuje się w działalność charytatywną i nie zapomina o integracji swoich pracowników.

Właścicielom i pracownikom CM CLIMA gratulujemy i życzymy dalszego, tak dynamicznego rozwoju.

Wkrótce na wentylacja.com.pl: galeria zdjęć z jubileuszu 5-lecia CM CLIMA.

Zobacz: otwarcie biura i magazynu CM CLIMA w Borównie pod BydgoszcząCM CLIMAŹródło: ''