273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

JUŻ ZA PARĘ LAT.....

AWK jest typowym fajterm z PISu. Wszędzie, na każym forum można znaleźć takie jadowite wpisy. Mam ogromną nadzieję, że ludzie w swojej masie mają rozum i rozumieją, kto judzi i szczuje. Mam też nadzieję w związku z tym że wynik PO będzie na tyle duży, że bedzie można powiedziec: "Tym panom(paniom) dziękujemy". Piszę ten post po kilku dniach niezaglądania na forum i w trakcie oczekiwania na wynik wyborów bo np. u mnie na Urysnowie zabrakło kart do głosowania. Po około godzinie dowieźli. Jeśli ktoś usłużny chciał zaczarować urny, to się przeliczył, bo wqrwienie w narodzie tylko wzrosło.

Jadowite wpisy PiSowników? Poczytaj co piszą i pisali przez minione dwa lata duPOlizy PO i gadał ich naczelny jadownik ob. Niesiołowski.
Nazizm, p. T.B. to ruch narodowo=SOCJALISTYCZNY; więc nie kłam Pan za komuchami i nie rób Pan ludziom wody z mógu, że to ruch prawicowy.
Komuniści wymordowali więcej komunistów i Żydów niż Hitler-socjalista, a nikt nie nazwie Lenina czy Stalina prawicowcem. No, chyba że durnie.

Do Wally: Pański tekst przypomina mi bełkot pewinego gdańskiego wąsatego korbolowatego przygłupa, który powiedział, że PiS zrobi zamach stanu (czy stan wojenny) by utrzymać się przy władzy.
Pański tekst odpowiada bełkotowi bełkotnika gdańskiego.

Teraz dopiero zrozumiałem debilny tekst pana Wally - to był tekst obawy przed rządami PO. Bo przecież 2 lata rządów PiS niczego takiego nie mogły zasugerować. Jeśli nie mam racji, to proszę o 1 choć przykład tego, co mogło zasugerować taką "czarną przyszłość". Ja od roku jeżdzę nową asfaltową drogą, a a pewien pociotek werhmachtowców twierdzi, ze w Polsce nic nie zrobiono dobrego przez minione dwa lata, w tym nic z drogami. I na Kłamstwie i ogłupionych tym kłamstem Polaków dostał władzę.
Mnie nie ogłupili komuniści (mam ponad 50 lat, od 1974 do 1989 nie brałem udziału w głosowaniach) nie ogłupił też ulubieniec komuchów ob. Tusk.
Ale nie ma obawy - najpóniej w 2011 PO pójdzie na śmietnik historii.

AWK mocno przesadziłeś. to forum śmiechu , dowcipów żartów itp. zapomniałeś że mamy 2007r. a nie lata 70-80-te . mimo twojej 50-ki życie nie nauczyło ciebie wyciągania wniosków na tematy polityczne nawet w żartach. żartem nalezy żyć i o politykach w RP nalezy wyłącznie żartem myśleć i rozmawiać. twoje zycie i nas wszystkich jest żartem. a więc nie obrażaj innych , usmiechnij się chłopie przeczytaj kawały Wallego , wypij dobre piwko i napisz jakiś kawał

Stalowy: tekst Wallego na początku nie był dowcipny ale POjebany, antyPOlski, zgłupiony belkotem Niesiołowskiego. Jeślii ktoś sugeruje, że w Polsce po 2 latach rządów PiS jest źle, a ja widzę masę zbudowanych i budujacych się domów, jeżdżę nowymi drogami a ktoś sugeruje, że tu jest tylko źle i współpracuje w tym opluwnaiu z lewicą - to to nie zżart, to chamsto i zkałamanie.
Piwa nie pije i nie jestem młodzieżowym ogłupionym przez Tuska POjebem.

Niestety AWK jest klinicznym przykładem i obawiam się, nic mu nie pomoże, jak każdemu zakochanemu. Szkoda, że tak nieszczęśliwie. Ale chyba sam tego chciał, więc nie współczuję.
A tak apropos, jedną z przyczyn klęski PIS jest fakt, że mówią, co myślą. Naprawdę. Szczerzy do bólu traktują wszystkich z góry, podejrzliwie, obraźliwie, bez odrobiny szacunku dla prywatnych poglądów, o ile nie są one zgodne z linią Wielkiego Przywódcy. A diagnoza TB o partii faszystowskiej jest jak najbardziej słuszna. W partii faszystowskiej są takie poglądy, jakie aktualnie, tego ranka wyznaje Wódź. Problem jest w tym, że nikt nie ma nad tym kontroli. W normalnej partii oficjalne stanowisko w danej sprawie jest wynikiem wewnętrznych ustaleń, głosowań, uzgodnień. Ale wszyscy wokół słyszą to, wiedzą czego się spodziewać. I że to się nie zmieni w ciągu 24 godzin. Tym właśnie przede wszystkim różni się partia typu faszystowsko-komunistycznego od normalnej partii w systemie demokratycznym. Czy ktoś wyobraża sobie różnicę poglądów w parii PIS?

AWK , tak to jest że np. Wally żartuje sobie na swoich postach w taki czy inny sposób (wierszem , kawałem , piosenką ) z jakiejs partii czy polityków Tak samo możesz i ty napisać coś o PO . jednak to wszystko jest tylko ,, żartem " . epitety nic nie zmienią. podchodzisz zbyt emocjonalnie do sprawy , z dystansem chłopie, jak nie pijesz piwa to napij sie dobrej gorzałki napisz dobry kawał o PO i jej członkach

dla AWK specjalnie dla pokrzepienia ducha :
PO wyborach w Najjaśniejszej pospolitej po zwycięskiej PO i przemówieniu Tuska młody chłopak pyta się ojca w domu : tato co to jest polityka . ojciec odpowiada. widzisz synu ja pracuję prowadze biznes i przynoszę pieniążki do domu, czyli jestem kapitalistą. twoja mama zagospodarowywuje pieniadze - czyli jest rządem i razem z mamą dbamy o ciebie - ty jesteś narodem. nasza służąca pani frania pomaga w domu czyli jest klasą robotniczą . twój najmłodszy brat który jeszcze nie umie chodzić i nosi pieluchy to przyszłość narodu polskiego. synek po uzyskaniu wyczerpujacej odpowiedzi idzie spac. budzi się w nocy bo słyszy przerażliwy krzyk młodszego braciszka . podchodzi i widzi że mały ma pełne pieluchy . budzi matkę ale bez skutku bo ta zażyła tabletki nasenne. idzie do służącej i widzi w jej łuzku ojca który go wygania. Syn wraca do siebie i zasypia. rano odpowiada ojcu. Tato teraz wiem co to polityka: jak rząd śpi to kapitaliści wykorzystują klasę robotniczą ,naród jest zupełnie ignorowany a przyszłość narodu jest cała w gównie.
drogi AWK : tak było , tak jest i tak zawsze będzie w naszej kochanej RP

A ja i tak kocham dwie pieprzone kaczki - na półmisku po wyjęciu z piekarnika.
Jeśli ktoś lubi to można dorzucic jeszcze jabłka - wyjdzie dziwaczka

BÓG, to były buraczki :). Ale Brzechwa też be, bo zakamuflowany żyd. A mnie jest obojętnie czy żyd, afroamerykanin, chinczyk, gej czy lesbijka. Może być nawet zwolennik PiS-u. Byle by mówił z sensem, argumentował i wyciągał wnioski. Wtedy jest dyskusja.
Panie AWK z panem nie da się dyskutować. Znam sporo osób o podobnej linii co pan, poglądach, ale dyskusja z nimi to przyjemność. Tak naprawdę to tacy jak pan, zrobili PiS-owi antyreklamę.
Dla mnie hitem tygodnia były słowa wypoeirdziane przez prezydenta (cytat niedokładny) : "naród mnie zawiódł". Jeszcze niech Jarosław rzuci łopatką i foremkami i wyjdzie z tej piaskownicy. A może Lech za nim?

miało być "wypowiedziane" przeprasza literówka

ola, ale Ci fajna literówka wyszła.... hihihihi


ola dlaczego wciagasz sie w polityke i zbyteczne jak to określasz ,, pyskówki " masz takie fajne dowcipy. a jesli o politykach to spostuję tak : (dowcip)
- wszyscy potitycy w naszym kraju mają 99,99% genów gołębi. jak są na ziemi to żreją nawet z ręki , jak się wzniosą do góry to srają na wszystkich jednakowo.

bardzo trafne z tymi gołębiami.
Nie dziwię się emocjom Oli i innym.
Każdy z nas chciałby aby coś na lepsze się zmieniło i wierzy ,że te "gołębie" może pomogą w tej zmianie.
Chcemy szybko dojśc do Europy, a sa tacy , co ich własny interes i duma po prostu to rujnują - bo służą własnej dupie.
Myśle ,że sygnał głosujących w tak dużej liczbie - daje informację, że my Polacy chcemy ZMIAN.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.