273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

KOCIOŁ KOTŁY, FIRE ECO,FIREECO

witam. od paru dni jestem posiadaczem kociołka vivo 26kw. dzisiaj pierwszy raz paliłem w nim od momentu instalacji. narazie nie moge zbyt wiele powiedziec o sprawnosci wydajnosci itd,to dopiero po sezonie. jezeli chodzi o firme to same plusy: miła obsluga,fachowe doradztwo,krótki termin realizacji zamówienia, dostawa na czas, rozładunek bajka,nic nie musiałem dzwigac;)
wykonanie super, robiłem pomiar testerem blacha na 100% 5 mm na zew i wew. mam nadzieje ze kocioł w sezonie grzewczym bedzie sie sprawowal. jak ktos posiada ten sam typ to prosze o opinie. pzdr

czy naprawdę nikt nie zna pieca epos buduję kotłownię i chciałbym kupić ten piec czy warto proszę o radę

Witam
ja mam kociołek Epos 19Kw. Jestem z niego bardzo zadowolony. Też można równocześnie palić jak w modelu Fargo. Sprawniejszy jest nawet jak Fargo. Tylk wyczystko z boku jeszcze ma a Fargo tylko z przodu. Ja 2 razy na sezon czyszczę go tak że nie przeszkadza mi to, bo to nie codzienna obsługa.

a czym palisz na ile ci starcza zasobnik ile metrów masz do ogrzania

Ja mam Eposa 19 ogrzewa mi 180m Palę ekogroszkiem. Jeśli chodzi o spalanie to zasobnik starcza mi na 6-7 dni na tem do -10 na temp. do -20 to -3-4dni a teraz tylko na bojler to wytrzymuje mi miesiąc czasu.

dzięki kolego za odpowiedż

Witam
ja mam 160m do ogrzania jaki piec mi polecacie Aster czy Fargo?

witam, kupiłem PER-EKO 20 plus jestem świerzym palaczem

Ja Ci proponuję kocioł Fargo 19Kw. W nim możesz współpalać. Fajna sprawa z tym dodatkowym palem.

Ile opału zużywa wam kociołek Fargo w okresie letnim

Witam mi w okresie letnim zasobnik wystarcza na ok. miesiąc czasu. Bardzo mało spalają te piece.

witam mieszkam w turku i chcialbym kupić piec aster firmy fire eco proszę jeśli to możliwe o kontakt z okolic kto ma taki piec o mocy 19 kw
691764867
Można puścić strzałkę ja oddzwonię

[quote: Paweł]Witam mi w okresie letnim zasobnik wystarcza na ok. miesiąc czasu. Bardzo mało spalają te piece.[/quote]
Według ciebie to długo ?
zobacz na mój sterownik na ile mi jeszcze wystarczy paliwa a zasypałem 31 lipca,
Link do sterownika: https://esterownik.pl/remote/447
Mam 7 osób w domu do CWU

Zapomniałem dopisać że do zasobnika wchodzi mi między 125 a 130kg
Palę teraz niskokalorycznym czeskim eko.

nikt nie ma takiego kotła, aster 19 kw, podałem nawet numer tel wystarczy tylko puścić strzałkę ja zadzwonię

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.