273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

KOCIOŁ KOTŁY, FIRE ECO,FIREECO

Fajny ten kociolek Fargo ma duze palenisko to dodatkowe i mozna jednoczesnie palic tu i tu super sprawa

Mam kociolek Aster jestem z niego bardzo zadowolona ladnie wyglada, malo pali i co jescze ma same plusy

Bardzo mi sie podoba kociolek Fargo, ładnie wykonanany i naprawde duze to palenisko dodatkowe jesli chodzi o ta klase kotlow.

Rewelacyjny kociolek typu fargo. bardzo malo pali na palniku retortowym a dodatkowo fajne rozwiazanie z tym drugim paleniskiem. Nie musze wygaszac kotla ani nic tylko sobie wrzucam kiedy chce jakies drewno papiery i mi sie to spala.

Ja mam kociolek zasypowy Wito raz go zasypie i mam spokoj 22h bez zagladania do niego. Kolega ma zasypowy tylko z innej firmy i wytrzymuje muj tylko 16h

Bardzo polecam sprzedawce za fachowe doradztwo i super transakcje. Zamowilismy z firmy Fire eco 6 kociolkow z ktorych jestesmy bardzo zadowoleni. Palą nie wiele, sprawnie funkcjonuja tak jak powinny i super wygladaja. Za chwile bedziemy zamawiac nastepne serdecznie pozdrawiam fifrme Fire eco

Jestesmy z mezem zainteresowani kupnem pieca z podajnikiem mamy do ogrzania 150m i zastanawiamy sie nad dwoma kociolkami Aster i Fargo. Moze mi ktos doradziac ktory piec lepiej wziac?

wezcie sobie lepiej kociol fargo bo jeszcze jak dojdzie bojler do trzeba troche doliczyc metrow a poza tym rownoczesnie mozecie palic na palniku i na dodatkowym ruszcie. Ja bym wybral Fargo u siebie mam takiego i jestem zadowolony z niego

witam. kupiłem 4 miesiące temu kociol fargo i jestem z niego bardzo zadowolony, sprawdza sie bardzo i na dodatek wygląda świetnie. Firma jest faktycznie nowa, byłem i widziałem że są w budowie ale kotły mają bardzo dobre, obusługa miła i potrafią doradzić. Polecam

Jesli szukasz dobrego kotła to polecam ta firme. Osobiscie jestem posiadaczem kotła Fargo i jestem bardzo zadowolony duzy kosz dwa paleniska...jak widac po komentarzach to sa one napisane przez konkurencje i polecaja swoje piece a tutaj masz pewnosc ze piec jest wykonany z blachy kotłowej o grubości 5mm POLECAM

Też mam kociołek Fargo jestem z niego bardzo zadowolona łatwo sie go czysci i co najwazniejsze malo pali. W sezonie zasobnik starcza mi na ok. tydzien czasu

BARDZO DOBRE KOTŁY, MIŁA OBSŁUGA FIRMA GODNA ZAUFANIA

Kotły godne polecenia w szczególności model Fargo dwupaleniskowy

jak ustawić parametry na sterowniku kotła żeby grzać CWU oraz podłogówkę w łazience w okresie letnim Epos 19 kW

Żeby grzac CWU w okresie letnim musisz wlaczyc funkcje lato

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.