273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

KOCIOŁ KOTŁY, FIRE ECO,FIREECO

To są dwie odrębne firmy. Może kotły trochę podobne ale produkowane w dwóch odrębnych firmach

Witam wszystkich użytkowników piecy z podajnikiem. Mam zamiar kupić piec FIRE-ECO ASTER 15KW
Mam dom 110mkw ocieplony i pytanie ile ten piec pali miału ,ekogroszku na dobę przy minimalnej tem.50st.(na ile czasu starczy zasobnik).
Z góry dziękuję.

U mnie taki kociolek spala ok. 13kg na dobę ekogroszku. Zależy jaki masz budynek zaizolowany czy nie? I ile wody wchodzi w układ?

Witam. Wody mam ok.120l dom ocieplony oraz dach.
a jak z miałem? oprucz tego chciałbym zastosować bojler 120l.
Jak zachowuje się przy tych mrozach-20 spalanie kg.
pozdrawiam.

Witam.Mam mały problem.Często zrywa mi w kotle Fargo zawleczkę.Raz na 2 tygodnie.Czy to wina mojego opału? A może jak ktoś tu pisał na forum mam wadliwą przekładnie.Proszę o poradę i opinie użytkowników.
W serwisie poinformowano mnie że to wina prawdopodobnie kiepskiego opału ale mam ekogroszek z kopalń Julian i Morcinek a to są dobre kopalnie o ile sie nie mylę.

witam ja mam kociol aster 19kw spalanie calkiem niezle w 24kg na dobe sie zamyka tylko czesto mi zawleczki zrywa (serwis mowi ze niby wina opalu ale probowalem roznych opałow nawet tych najdrozszych). przyjechac nie chca bo to nie podlega gwarancji takze opinie mam podzielone. spalanie ok ale awaryjnosc dosyc czesta, dlatego kupil bym chyba inny kociol chodz to juz niemozliwe.pozdrawiam

Ja ma kociołek Fargo 19Kw dwa lata i nie mogę na niego narzekać żadnych reklamacji. Zawleczkę zerwał mi tylko 2 razy bo trafił mi się kamień w opale. Jak mam jakiś problem z ustawieniami to dzwonię do nich . Oni mówią jak mam ustawić sterownik i wszystko działa tak jak powinno.Może masz do niczego opał że Ci zawleczki zrywa. Nikt nie będzie Ci przyjeżdżał i opału wymieniał.

Witam.Mam kocioł fargo i już dwa razy miałem awarię z tym silniczkiem co napędza ślimak.Za pierwszym razem silnik wysiadł kilka dni po uruchomieniu.Teraz pojawił się wyciek.Czy ktoś może mi powiedzieć co może być przyczyną? Może mam za bardzo zbrylony opał lub z kamieniami?a może to wada tych silników.
Czy ktoś ma podobne problemy?
Dodam iż z serwisem firmy nie mam problemu.Wymienili mi sprzęt na nowy tylko sam tego nie umiem rozkręcić i muszę za każdym razem wołać fachowca.
Proszę o poradę co zrobić w takiej sytuacji..

A jaki masz silnik? Jakiej firmy? Ja mam Besela już 3 rok i jak narazie żadnych wycieków, cichutko pracuje odpukać żadnych problemów z nim nie mam

Małecki itp. ja też tak potrafię.Pamietaj

Fajne kociołki.

mam od nich kocioł 1 rok i po sezonie stwierdzam że kocioł ok.Dobrze sie go użytkuje.ma małe wady ale ogolnie 4+ .
Jestem zadowolony i polecam.

Dobre kotły.Oszczędne i bezawaryjne.Polecam

czy ktoś posiada piec epos firmy fire eco

Witam
ja mam kociołek dwupalenisko mode Fargo. Super sprawa. Bez wygaszania. Jak jestem w domu to pale drewnem. Łatwy w czyszczeniu prosty w obsłudze
Po prostu rewelacja

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.