273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

KOCIOŁ KOTŁY, FIRE ECO,FIREECO

Z tego co mam w dokumentach zakupu kotła to nie są kotły Dziubarczyka.(są podobne ale robione osobno-w dwóch fabrykach" GRUPA PRODUCENCKA).Fireeco jest z Anielewa a Termiko z Jarocina. Kocioł bazuje na podobnej technologi itp.Skoro 3 producentów korzysta z tego samego rozwiązania to musi być to sprawdzone rozwiązanie.Ja mam kocioł Termiko i jestem zadowolony.POZDRAWIAM
Adrian Kulasiński

Z tego co mam w dokumentach zakupu kotła to nie są kotły Dziubarczyka.(są podobne ale robione osobno-w dwóch fabrykach" GRUPA PRODUCENCKA).Fireeco jest z Anielewa a Termiko z Jarocina. Kocioł bazuje na podobnej technologi itp.Skoro 3 producentów korzysta z tego samego rozwiązania to musi być to sprawdzone rozwiązanie.Ja mam kocioł Termiko i jestem zadowolony.POZDRAWIAM
Adrian Kulasiński

Z tego co mam w dokumentach zakupu kotła to nie są kotły Dziubarczyka.(są podobne ale robione osobno-w dwóch fabrykach" GRUPA PRODUCENCKA).Fireeco jest z Anielewa a Termiko z Jarocina. Kocioł bazuje na podobnej technologi itp.Skoro 3 producentów korzysta z tego samego rozwiązania to musi być to sprawdzone rozwiązanie.Ja mam kocioł Termiko i jestem zadowolony.POZDRAWIAM
Adrian Kulasiński

o Fireeco nic nie mogłam poszukać wypowiedzi. O Termiko owszem troszkę tego jest.ogólnie bardzo pozytywnie.już w tamtym roku czytałam o termiko i w tym roku będę dokonywała zakupu...Fireeco ma podobne kotły ale to jakaś grupa producencka. wykonują je w osobnych fabrykach.takiej informacji mi udzielono.Pozdrawiam

witam.Byłam u nich obejrzeć kocioł.Piec ok ale firma jeszcze w budowie.Troszkę mam obawy jak u nich z doświadczeniem.Może ktoś już ma ich piece to proszę o opinie.Mam w domu 300m2 do ogrzania.Jaki piec z podajnikiem polecacie mi.????????????????????????

witam! Jeżeli ktoś poszukuje dobrego kotła to proponuje kotły firmy THERMOSTAHL. stalowe kotły grzewcze na paliwa ciekłe (gaz, olej) oraz na paliwa stałe (drewno, węgiel, pellet, biomasa, ziarna zbóż).
zapraszam na stronę www.thermostahl.pl
oraz na stronę www.thermostahl.pl/pl/referencje

Firma faktycznie nowa.Pytałem kolegę z Pleszewa a to blisko nich .Nie słyszał o nich .Ale kotły wydają sie solidne,pytanie jak z doświadczeniem.Jak sprawdza się ich budowa i jak z jakością.

Witam,
mam kociol Fargo z firmy Fire Eco i jestem bardzo z niego zadowolony. Jeśli chodzi o jakość i wygląd to naprawde pierwsza klasa. Duzó konkurencji sie chowa. Z tego co wiem to oni sa firm z tradycjami i istnieja ponad 20 lat na rynku

witam! Jeżeli ktoś poszukuje dobrego kotła to proponuje kotły firmy Kostrzewa

Kotły grzewcze z stali kotłowej.Ekonomiczne i niezawodne...Zapraszamy na stronę:

http://www.kostrzewa.com.pl/

Dla mnie kociolek Fargo firmy Fire Eco jest liderem na rynku. Jestem z niego w pelni zadowolony nie zamienil bym go na innego

Mam kociolek Aster jest bardzo oszczedny i ekonomiczny. Polecam jak najbardziej

Moze mi ktos powiedziec jakie ma ustawienia sterownika przy kociołku Fargo?

Polecam kotły Biadała.to ekonomiczne i niezawodne kotły.

czas podawania w podtrzymaniu 9sek
czas postoju w podtrzymaniu 3min
wentylator 80 procent
kopiec nad paleniskiem o wysokosci min 5cm.
Temperatura zadana kotła 50 *
współczynnik modyfikacji czujnika 6
czas powtarzania paliwa 57sek
minimalna dawka paliwa 11 procent
klapka wentylatora otwarta na prawie całą szerokość
czas podawania w podtrzymaniu co 4min (10-12%)
dobrze jest też obniżyć deflektor jak najniżej ale tak by nie uległ wypaleniu.Chyba że zrobimy sobie podobny dodatkowy z stali by sie nie przepalił.

Jeđli chodyi o kotlz Biadala to nie osyukujcie sie ya niska cene nie dostaniecie wzoskiej jakosci kotla

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.