273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

tanie kolektory słoneczne

Ruszyła 45% dotacja do kolektorów słonecznych!!!
Każda osoba fizyczna i wspólnota mieszkaniowa (nie podłączona do sieci ciepłowniczej) może się ubiegać o kredyt w Banku Ochrony Środowiska z dotacją z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dotacja wynosi 45% kapitału kredytu bankowego wykorzystanego na sfinansowanie kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia.
Firma Solartime zajmuje się załatwianiem wszelkich formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania do kolektorów słonecznych.
Oferujemy kompletne systemy solarne. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem zestawów oraz ich montażem na terenie Małopolski. Tylko prawidłowy dobór i fachowy montaż instalacji, gwarantuje pewny zwrot inwestycji oraz maksymalne oszczędności.
Zapraszamy do współpracy
www.solartime.pl
infolinia 801 12 10 12
biuro Kraków : 515 501 005

Podobno bardzo dobre kolektory ma firma Makroterm, słyszałam sporo pozytywnych opinii.

tutaj jest baza kolektorów, które można kupić w Polsce. można porównać ich jakość i ceny: http://heliosfera.pl/

http://kamil27177.blogspot.com/2011/01/dotacje-na-kolektory-soneczne.html
coś na temat dofinansowania kolektorów słonecznych a njalepsze to chyba hewalex

Najtańsze ogniwa mają na www.worldwindow.pl ale trzeba kupic minimum dwie sztuki

Witam polecam na runku dolnośląskim firmę ps-eco profesjonalnie pomogli mi wybrać załatwili dofinansowanie w banku i zamontowali kolektory .PODZIĘKOWANIA DLA FIRMY

Długo szukałem aż zdecydowałem się na SUNEN. Cena na prawdę przystępna a obsługa na najwyższym poziomie. Wielki plus dla nich za pomoc w doborze i rzeczowe rady.

a sprawdziliście salios?My jesteśmy zadowoleni,mimo,że w banku trzeba było się na stać.
Mieszkamy w wojew.łódzkim i ta firma działa tam,ale warto się z nimi skontaktować.
www.salios.pl
Pozdrawiamy kaśka z Julkiem

Makroterm to lipa !!!!!!!! Towary wloką z Chin !!!
Ja kupiłem zestaw 4 kolektórów i zbiornik 400 w zeszłym roku z firmy Solartime i jestem z nich bardzo zadowolony. Nawet zimą przy mrozach miałem ciepłą wodę. Poza tym dają aż 10 lat gwarancji. I wszystkie papiery za mnie wypełnili nawet do banku mnie zawieźli ! To się nazywa klasa !!! Mój syn pracuje w Niemczech i widział ich fabryki. Wszystko jest tak jak mówią handlowcy. Potężne hale i wszystko robią maszyny. Tak więc mamy pewność, że są solidnie zrobione. A nie jakaś chińszczyzna !

U mnie w domu byli sprzedawcy z Hewalexu (u nich sprzedają monterzy) Z firmy Skorut, Eners, Solartime i Ulrich, Vissman i jeszcze jakiś jeden tylko nie pamietam nazwy. Wszyscy poza Solartime mają chińszczyznę albo chińszczyznę składaną w Polsce. Po miesiącu zastanawiania się i czytania opinii zdecydowałem sie na Solartime.Mają niemieckie kolektory. Jestem zadowolony choć nie wiem jak działały by inne. Monterzy przerobili mi w piwnicy jeszcze jedną rzecz za friko. NAprawdę fajna obsługa. Całość dokumentów załatwili za mnie. Do banku pojechałem tylko umowę podpisać. W tamtym tygodniu (ładne słońce) miałem 85 stopni w zbiorniku. Nawet zaczołem się zastanawiać czy to nie za dużo. :-) Mam 3 kolektory płaskie i 300 litrów zbiornik. Bardzo ładnie i estetycznie to wygląda. Zapłaciłem 15500 ze wszystkim. Miałem różne oferty ale po dotacji najtańsza wyszła 800 zł taniej niż w Solartime. Ale za 800 złotych taniej mieć chińskie kolektory zamiast niemieckich to się już nie opłaci. GORĄCO POLECAM. Po około 2 tygodniach po założeniu przyjechał jeszcze raz do mnie handlowiec sprawdzić czy jestem zadowolony. To swiadczy o naprawdę fachowym podejściu do klientów.

ja kupowałem tam smieszne ceny w porównaniu do tego co oferuja inni tam jest bardzo tanio
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1936811.html

mozesz powiedziec kto u ciebie był tzn jaki handlowiec bo u mnie był Danel S. naprwde konkretny facet

ja mam kolektor firmy Makroterm i póki co wszystko dobrze działa

jestem iporterem tanich kolektorów, rury heat-pipe i próżniwoe, tel 698663039, www.solarygmk.pl

ja tak nie zachwalam tej firmy. co do kolektorów firmy solartime maja wywietrzniki i powłoka wcale nie jest niebieska selektywna tylko czarna

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.