273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Piecyki naftowe

Ja mogę natomiast polecić bardzo dobrej jakości piecyk gazowy Master 450 CR. Idealnie sprawdza się u mnie w pracy, gdzie dogrzewamy się jesienią i zimą. To taki model jak tutaj: http://www.klimatsklep.pl/master-450-cr-id-1264.html

witam. Posiada ktoś piecyk naftowy SRE 10XTC ZIBRO? jak grzeje i jakie ma spalanie?

grzeje super, 20l paliwa kosztuje 167zl.

chyba jakiś przedstawiciel handlowy sam z sobą pisze

Jak się nie znacie nie piszcie bzdur , mam piecyk dałam za niego 1500 zł jest genialny nie śmierdzi wcale , dotychczas grzałam gazem i była wilgoć obecnie piecyk pomógł mi usunąć wilgoć a do tego jest cieplutko . paliwo około 40 litrów na miesiąc i jest ok więc wolę dać 300zł miesięcznie niż za centralne 700 tak jak kilka lat wstecz . pozdrawiam

witam czytam i oczom nie wierze mam dwa piecyki zibro teraz szukam trzeciego spala czerwonke po trzy zl i daje rewelacyjne cieplo te piecyki to jak mercedes wsrod samochodow ,ogrzewam sklepy niema nic lepszego ani tanszego czerwonka po trzy zyla i leci ,kto kupoje nafte orginal ,nie wierze po ile macie lat

musi byc piec zibro laser sa drozsze ale spalaja czerwonke

A gdzie kupujesz ta czerwonke i ile srodnio miesięcznie spalasz. Czy piecyk przez to nie funkcjonuje gorzej? Jaki metraz nim ogrzewasz?

Czerwonka to na chłopski rozum olej opałowy, i o ile piec może utrzyma płomień, i o ile będzie dawał ciepło - nie wiem jak długo- o tyle nie chciałbym spać ogrzewany rurą wydechową z diesla.

Jeżeli taki piecyk ma służyć tylko dogrzaniu pomieszczenia,to oczywiście dobrze się sprawdzi,gorzej natomiast jeżeli chcemy nim notorycznie ogrzewać całe mieszkanie,wtedy na pewno nie osiągniemy takiego efektu.

Piecyk corona turbo rx-2485, wydziela duszący zapach palonej nafty.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.