273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Piecyki naftowe

Taki piecyk to smok wawelski a nawet dwa.i wcale nie daje tyle ciepła .Owszem kiedy się siedzi blisko.Odradzam zakupu.

Mam osobiscie piecyk inverter 5006 jest super ale jakby nie liczyc jest to dosc drogie ogrzewanie.Ja kupuje paliwo w castoramie banka 20l okolo 130zl

Ja zakupiłem wczoraj piecyk tayosan 260 i niestety po uruchominiu zaczeła bolec mnie głowa. Wietrzyłem i nadal czuc bylo zapach a bol głowy nie ustepowal. Jesli to nie wynika z faktu ze sprzet jest nowy i nie ustapi po kilku dniach oddam go do sklepu.

A szkoda bo daje fajne ciepło i jest ekonomiczny. Zastanawiam sie tylko gdzie ma zastosowanie jesli nie w domu z normalna wetylacją?

najlepiej w leroy merlin 20 lit za 120 zł

czy gdzieś jeszcze można dostać tą naftę w rozsądnej cenie czy 120 to norma za 20l.Słyszałem że olej opałowy podchodzi ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

NIE ZGODZE SIE Z MOIM PRZEDMÓWCĄ! MIAŁEM PIECYK KERO 260A SPALAŁ NAFTE JAK GŁUPI I STRASZNIE ŚMIERDZIAŁO TERAZ KUPIŁEM ZIBRO SRE 10x TC I TO JEST PIEC!!! CO PRAWDA DRORZSZY ALE I OSZCZĘDNY I NIC A NIC NAFTĄ NIE ŚMIERDZI.

Grzalem piecykiem zibro sre 153 tc caly zeszly sezon. Potrafi w bardzo krotkim czasie (20min) podniesc temperature w pomieszczeniu 20m2 (kamienica - wysoki sufit) z 110 do 18 st C. Specjalnie wydajny nie jest, a i paliwo doscy drogie. Czy ktos probowal zasilac taki piecyk olejem opalowym? Jak walory zapachowe i szybkosc spalania? Takie paliwo jest o polowe tansze...

Cześć.Kupiłeś już piecyk naftowy.?Ja mam skleo odieżowy 40m z zapleczem do ogrzania.Jeśli już masz taki piecyk to daj znać jak się sprawdza i jaki model i czy ogrzał tak jak chciałeś.Plissssss.
0-503-938-638 PUŚC SYGNAŁ TO ODDZWONIE.
pgbartoszyce@wp.pl

Witam Zamierzam taki kupić 5006 powiedz ile w rzeczywistości pali nafty?
0-503-938-638
pgbartoszyce@wp.pl
puść sygnał to oddzwonie,.plisssss

kto wie jak wymienic knot w piecyku zibro eurostone torino moj meil szostak1235@interia.pl

Napisz kolego jak wychodzi spalanie tego Twojego ZIBRO SRE 10xTC. Ja mam 37 m2 do ogrzania - sklep. Potrzebuje 18 stopni na dzien i ok 10-12 w nocy. Jak myslisz ile moze spalic?

Kupcie sobie dobra koze opalana drewnem lub brykieta
mi a nie smierdzace nafciaki. Fuj...

witam,nie polecam nikomu,uzywałem ten piecyk ok.2lata,drogie knoty,drożejące paliwo tak samo jak i gaz,brak czesci,mi sie zbił szklany cylinder w piecyku tosai turbo 3000 i nigdzie nie mogę go dostac,zapach jednak sie wydobywa i czasem w oczy piecze,paliwo zibro używałem,osobiscie taniej wyjdzie gaz,butla gazu 60zl na 2tygod,banka paliwa 20litrów 148zl na 2 tygodnie starczyła.Wszystko tez zależy od tego jak długo sie uzywa i czy są mrozy.

kupilem piecyk zibro ten najtanszy tj okolo 500 zlotych .niema zadnej regulacji plomienia ,produkt jest swietny ,spalanie, 4 litry 24 godz w cioglym uzytku .podpowiem ze skoro sie boicie o spaliny choc jest bezpieczny, zostawcie kipniete okno .piecyk nie zwieksza ani nie zmniejsza spalania .pozdrawiam

witam a mam pytanie dlaczego sam po jakims sie rozlacza i niewiem dlaczego czy ma jakies ustawienie czasowe

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.