273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

pelet

Dokładnie. Też uważam, że peletowe kotły są dobrym rozwiązaniem. Tylko, że trzeba też trafić na dobrego dostawcę peletu. Ja na początku się "naciąłem" i strasznie spieki mi się robiły, ale w końcu znalazłem odpowiedni. Najlepiej wybierać "czysty" jasny pelet bez dodatków - najlepiej się spala.

Pelet to czyste rozwiązanie i wygodne. Nie zajmuje dużo czasu. Ok. raz w miesiącu trzeba oczyścić z popiołu itd. więc za dużo pracy przy nim nie ma. Ja mam dom 150m² i średnio 4- 5 ton spalam w sezonie grzewczym.

Witam. Polecam kotły Granpal, których dystrybucją (co tu ukrywać:)))) się zajmuję. Kotły mają dobre opinie wśród użytkowników, są proste w obsłudze, sama firma zaś specjalizuje się w kotłach na biomasę. Kotły mają proste sterowniki, bez zbędnych gadżetów. Oprócz peletu mogą spalać owies oraz agropelet ze słomy. Zapraszam do kontaktu, chętnie dobiorę odpowiedni kocioł oraz pomogę w kwestii instalacji. Pozdrawiam

w uzupełnieniu powyższego postu podaję swój e-mail: biuro@solidnekotly.pl.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.