273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

pelet

DO MAREK.MAM GROSZEK Z MIEJSCOWEJ SKŁADNICY I NAWET NIE WIEM SKĄD POCHODZI.MORDUJĘ SIĘ OD DŁUŻSZEGO CZASU Z USTAWIENIAMI.MUSZĘ GO KONIECZNIE SPALIĆ.PRÓBOWAŁEM RÓŻNYCH USTAWIEŃ.MAM ZBLIŻONE DO FABRYCZNYCH.PO OPISACH NA FORUM JESTEM PRZEKONANY,ŻE OPAŁ JEST ZŁEJ JAKOŚCI.PONIEWAŻ POZOSTAWIA WIELKIE SKWARY I JEST ICH BARDZO DUŻO.od kilku dni pali się dobrze uzyskując temperaturę-jednakże nad ranem przesypuje groszek dochodząc do wygaśnięcia.Jest u mnie dziwna sprawa z rozpalaniem-gdy rozpalam groszkiem to nie mogę uzyskać kopczyka żarowego.żeby go uzyskać muszę mu podać najpierw pelletu i w trakcie przechodzenia przełączyć na groszek.wtedy jest ok.Co do zużycia to pali bardzo mało w stosunku do pelletu.Nie potrafię określić ile.Do ogrzania mam dom nie mały,bo 260 m.kw nie ocieplony.Po tym groszku wymiennik mam bardzo okopcony.Na szczęście nie ma problemu jego czyszczeniem.po odczytaniu jeśli chcesz dzwoń.608284963.

Wlasnie mam w tym roku zainstalowac piec zastanawialem sie nad piecem kostrzewa ,wspomnial pan ze sa lepsze i tansze inne piece jest Pan instalatorem wiec napewno obeznany w sprawie .Potszebuje piec na ogrzanie 160m2
Pozdrawiam serdecznie
moj e-mail janusz08@wp.pl
Dziekuje z gory za odpowiedz na moj e-mail
Janusz

Witam
Chciałabym zainstalować u siebie w kotłowni piec na pellet firmy Koperfam i proszę o informacje czy jest to dobre rozwiazanie Piszecie o grzaniu ekogroszkiem a ja pytam o piec w ktorym tylko pelletami moge grzac wiec moze to jakas roznica Nie wiem i dlatego prosze o odpowiedz.

miałem taki i po6 miesiącach przeciekał na płaszczu, co się okazało wnętrza yło zrobione z 2mm stali. porażka ...
tyle mogę powiedzieć... bardzo żałuję tego zakupu i odradzam innym

miałem taki i po6 miesiącach przeciekał na płaszczu, co się okazało wnętrza yło zrobione z 2mm stali. porażka ...
tyle mogę powiedzieć... bardzo żałuję tego zakupu i odradzam innym
oczywiście myślałem o KOPERFARm !!!!

chciałbym zamontować kocioł kostrzewa na pelety
ale nie wiem jakon funkcjonuje w praktyce i czy spala dodatkowo owies Mam też wątpliwosci co do dostępności peletów od kilku miesięcy jestem, użytkownikiem (bardzo zadowolonym), owies mieszam z peletem w stosunku 1 kg pellets do 10 kg owsa. spala się super może dletego że mam sondę lambda. z chęcią służe pomocą i wymianą doświadczeń marcin.kalinowki@wp.pl :)

Chciałam zapytać o kotłownię dla kotła na pellety.Bardzo chciałam taki piec ale wczoraj znalazlam jakiś przepis mówiący o minimalnych wymiarach kotłowni dla paliwa stałe- 8 metrów kwadratowych.Napiszcie jakie duże macie kotłownie.Dom mam bez piwnicy a kotłownię z pom. gosp. W projekcie było ogrzew, gazowe.

Zgadzam sie w pełni z opinią Marka. Niestety też jestem uzytkownikiem KOSTRZEWY Fuzzy Logic 25kW i dokładnie mam te same problemy o których pisze Marek. Bardziej męczącego i upierdliwego w obsłudze urządzenia jeszcze nie miałem. Obsługa tego kotła to jest horror!!!!!!!!
A o pomocy ze strony przedstawiciela producenta w województwie mazowieckim lepiej nie mówić - firma "krzak"!
Zastanawiam sie czy nie wystawić tego kotła na allegro i kupić inny sprawdzony kocioł innego producenta.
Gorąco odradzam przyszłym kupującym kocioł KOSTRZEWA Fuzzy Logic.

tak to jest jak producenci spoczywają na laurach po osiągnięciu sukcesu...niestety

Swoją drogą wejdźcie na www.pellets.com.p i podzielcie się uwagami.

a możesz mi doradzić który jest sprawdzonej marki?

sam zbieram informację, ale z tego co już wiem i słyszę od użytkowników to na pewno nie KOSTRZEWA!!!

jesli możesz polecić inny kocioł,to b.proszę.Jaka jest moc minimalna kotla dla domku ok.110m2.Interasuje mnie kocioł na groszek.pozdrawiam

szukam kotła na groszek do domku ok. 110m2.Jaka powinna być moc minimalna?Piec niekoniecznie full-automatic,po prostu solidny.proszę o podpowiedzi

Jeżeli kotły Kostrzewy są złe to dlaczego dostaje tyle nagród...

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.