273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Obliczanie zapotrezbowania na cieplo

Sprawia mi to radosc Wojtku :). Nie oczekuje zadnej wiedzy technicznej od pana TB. Jednak dobrego krecenia tez sie trzeba od kogos nauczyc :).

Jestem na poważnej dyskusji o finansowaniu uinijnym rewitalizacji>>> głównie gada zaproszony Brzęczkowski. Promocja nowych wyrobów i nowego zakładu Dospelu>>> głównie gada Brzęczkowski.

Panie Michale , nie mam w domu internetu, nie mam też tv.
Po pracy preferuje siatkówkę , guinessa i dartsa w pubie obok, a w domu wolę posłuchać Andreasa Vollenweidera od wypocin Leppera....
A w pracy szef pozwala mi siedzieć przy laptopie na okrągło.

Jak ktoś poważny zaprasza, drogi >>> nie wypada odmawiać. Zwłaszcza, że na polu ogrzewania wentylacji i izolacji jak widać, czytając posty powyzej ,jest masę do zrobienia, z czego się, nie ukerywam, cieszę.

iiiiihaaaa .. koń by się uśmiał, dowciapniś :)

A w pracy szef pozwala mi siedzieć przy laptopie na okrągło.
...i jeszcze panu panie TB za to placi... niesamowite. Gdzie mozna znalezc takiego szefa? Bo moj jakos i sadze, ze w wiekszosci przypadkow tak jest mowi, ze jak chce zarabiac to musze pracowac. Co do tego, ze jest sporo do zrobienia mozna sie zgodzic. Co widac po forum. Jesli znajduja sie osoby ktore sa pana zwolennikami to znaczy, ze jest bardzo wiele do zrobienia.

Przepraszam zle przeczytalem. Co to znaczy "przy laptopie"? Wie pan panie TB ja pracuje na komputerze wiec szef raczej nie tyle mi "pozwala" siedziec przy komputerze na okragla ile jest to charakter mojej pracy. Ja jednak wczesniej mowilem o wykorzystywaniu internetu do celow prywatnych w pracy a nie o siedzeniu przy komputerze.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.