273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Kocioł kotły piec piece na miał,z podajnikiem,Malina DOMINO-PLUS,DOMINO-W,DOMINO-M,DOMINO-U

Jakość waszych kotłów nie jest adekwatna do ceny. miałem okazje widzieć jak zachowują się Wasze wyroby. Palnik to jakaś tragedia, kocioł cały zarasta sadzą nie jest wcale wydajny. Reklama w radiu nic wam nie da jeśli nadal będziecie sprzedawać buble.

Uważajcie na piece firmy Malina.! to jakieś nieporozumienie co ta firma robi jeszcze na rynku. Deklarują że sprzedawany towar jest mega oszczędny, ekologiczny, a w razie jakichkolwiek problemów pomagają bez problemu, bla bla bla. JEDEN WIELKI FAŁSZ! Jestem ich klientem, zakupiłem kocioł w wakacje, już przy samym podłączeniu było rozczarowanie, bo dzwoniąc z pomocą do tego ''producenta'' o pomoc jak wszystko podłączyć, ustawić usłyszałem odpowiedź żebym przeczytał sobie instrukcje obsługi, no ręce mi opadły... Ustawiłem jakoś ten kocioł, znajomy hydraulik trochę mi pomagał, Pomimo tego wszędzie odkłada się sadza na ściankach, te ciągłe czyszczenie jest udręką. czytałem w internecie że to normalne w ich wyrobach, niestety doczytałem to dopiero po zakupie. Co mogę powiedzieć o tym wyrobie- będziecie bardzo dobrymi ludźmi dopóki nie zapłacicie pieniędzy, potem zwyczajnie najlepiej nie dzwonić. Znalazłem w internecie podobne opinie do mojej, więc coś w tym jest. Odradzam tą firmę bo w tej samej cenie jest dużo innych producentów z większym doświadczeniem i lepszymi wyrobami. Odnośnie reklamy w radiu... popracujcie nad poprawą pieców, a nie będziecie musieli szukać naiwnych klientów którzy wam zaufają a potem się rozczarują tak jak ja....

JA MAM TEN KOCIOŁ JUŻ 4 LATA. JAK NAJBARDZIEJ SOBIE GO CHWALE. PRZETRZYMAŁ NAWET W 2013 ROKU POŻAR KOTŁOWNI I NADAL FUNKCJONUJE BEZ ZARZUTU. DLACZEGO TO NAJWIĘCEJ KOMENTARZY NA" NIE "WYDAJĄ CI CO NIE MAJĄ TEGO KOTŁA?- NIE WIEM!

skusiłem się na Kocioł Malina... To był największy błąd jaki popełniłem przy budowie domu. Niby zdjęcia i wszystkie opisy bardzo zachęcające, kontakt telefoniczny całkiem dobry. Otrzymałem kocioł, na pierwszy rzut oka nie wygląda tak ładnie jak na wyretuszowanych zdjęciach, ale to ma grzać a nie wyglądać. Hydraulik który go montował ostrzegał mnie przed tymi kotłami, ale zignorowałem. Zaczął się sezon grzewczy, od samego początku nie mogłem ustawić podajnika żeby spalał bez ''sadzy'', całe wnętrze było pokryte mchem. Zadzwoniłem do producenta z prośbą o pomoc, powiedziałem jaki węgiel stosuje, jak jest ustawiony itp. Nie byłem traktowany jak przed zakupem, bardziej ''kupiłeś-radź sobie sam''. oczywiście zmieniałem ustawienia, zmieniłem kilka rodzajów węgla i na każdym jest to samo. Niestety dopiero teraz wyczytałem, że ''ten typ tak ma''. przez niedopracowany podajnik. Węgla idzie naprawdę dużo, mamy takie same domy z sąsiadem, tak samo ocieplone, te same materiały. U mnie 2,5 tony więcej przez sezon grzewczy + uporczywe czyszczenie pieca.
Nie kupiłbym w tej firmie ponownie.

W pełni zgadzam się w przedmówcą, kotły nie są dopracowane. Zapewne jest to wina krótkiej przeszłości firmy. Nie działa na rynku dostatecznie długo. Szwagier zakupił taki kocioł i nie jest zadowolony. Skarży się na sposób spalania, ''sadzę'' co jest nie do opanowania. Dla mnie taka informacja jest wystarczająca i nie skuszę się na ich produkty.

Sąsiad zakupił ten kocioł w Sierpniu, namawiał mnie żebyśmy razem zmienili stare zasypowe. Ja się wstrzymałem i nie kupiłem. Postanowiłem doczytać co mają do powiedzenia użytkownicy i jak się sprawdza u sąsiada. Teraz wiem że nie kupie tego produktu. U sąsiada szwankuje sterownik, zgłaszał w serwisie ale spławili go. bo jeszcze działa. Pytanie czy kupie ich kotły jest pytaniem retorycznym...

Swietną strone znalazłem gdzie można porównać wiele modeli kotłów o nazwie gieldakotlow

Kupiłem ten kocioł malina 19kw i działa świetnie kontakt w sprawach technicznych bez zarzutu wszystko zrobili jak chciałem realizacja zamówienia szybka w poniedziałek czy wtorek zamawialem a w piątek był pod domem już obsługa super palnik spala nawet najgorszy ekogroszek także nie mogę słowa złego powiedzieć a i ślimaka w zapasie dostałem polecam do nich sterownik timel serwis i pomóc w ustawieniach bez problemu dzwonisz i wszystko tłumaczą jak z książki

Niestety popieram przedmówców o nieprawidłowym działaniu kotłów. pojawia się ''sadza'' na ściankach na każdym rodzaju węgla i serwis ''nic z tym się nie da zrobić''

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.