273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Jakie ogrzewanie do biura

A może grzejniki płytowe Kermi therm-x2 ? Bardzo oszczędne i wydajne.

Ogrzewanie gazowe to faktycznie drogi interes. Ja mogę polecić ogrzewanie podłogowe, które nie musi chodzić całą dobę, a więc zaoszczędzasz energię, a ciepło jest utrzymywane cały czas. Myślę, że idealnie się sprawdzi w biurze.

Zawsze i wszędzie grzejniki Kermi: www.kermi.pl

A duże to biuro? Bo sa takie nagrzewnice powietrza http://piecbud.net.pl/produkty1/kotly-nadmuchowe tylko to na większa powierzchnie- ja mam cos takiego w magazynie

[quote]Ogrzewanie gazowe to faktycznie drogi interes. Ja mogę polecić ogrzewanie podłogowe, które nie musi chodzić całą dobę, a więc zaoszczędzasz energię, a ciepło jest utrzymywane cały czas. Myślę, że idealnie się sprawdzi w biurze.[/quote]
mit, mit i jeszcze raz mit. Wiem, bo grzeje u siebie gazem i to lpg z amerigasu i nie wychodzi mnie to więcej niz bym grzala weglem, ktory podobno taki tani?! wszystkie te mity opieraja sie na cenie jednostkowej, ktora owszem w przypadku gazu jest wyzsza niz w przypadku wegla, ale gaz jest duzo bardziej kaloryczny i najzwyczajniej w swiecie, tego gazu do ogrzania tej samej powierzchni potrzebuje mniej niz wegla i o to tu sie rozchodzi, wiec prosze nie powtarzac bzdur

Niekoniecznie, polecam artykuł na Hoval
Ekonomiczne ogrzewanie biura + zapewnienie komfortu dla pracowników. Realny przykład zastosowania ogrzewania w dwóch budynkach biurowych.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.