265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Jaki kocioł na pellet wybrać

a macie jeszcze jakies konkretne firmy do polecenia ? :)

Najlepiej będzie po prostu przejrzeć dobre sklepy internetowe gdzie firm jak i modeli kotłów masz pod dostatkiem,wszystko w wielu przypadkach sprowadza się jedynie do budżetu.

www.Spednet.pl- pompy ciepla

Mam do ogrzania domek 125m2. Lepiej kociol z podajnikiem czy bez? co polecacie

Jak juz kupowac kocioł to uważam , że z podajnikiem będzie praktyczniejszy. Polecam te z Piecbud Sami mamy taki kocioł z podajnikiem ślimakowym, rewelacyjnie się sprawdza.

Może Piecbud przestał by zachwalać swoje produkty, które są do niczego

A powiedzcie mi gdzie moge zamówić podajnik na pellet do kotła? Bo potrzebuję na szybko, widziałem że na allegro Metalvit ma w ofercie w fajnej cenie, ma ktoś z nimi doświadczenie? Z tego co czytam to solidna firma więc chyba u nich zamówię.

Jeżeli miałbym Ci podpowiedzieć to polecam parex. Mam go już jakiś czas i sprawdza się bardzo dobrze.

Jeśli szukacie naprawdę porządnego kotła do palenia pelletem polecam zdecydowanie kotły z Piecbud, jest w czym wybierac. My właśnie mamy kocioł od nich, już z tych niskoemisyjnych

Mamy kocioł już z tych 5 klasy , pellet jak chcecie dobrej jakości kupic polecam skład Sobianek

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.