265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

ekogroszek

Witam zakupiliśmy ekogroszek z firmy w Nekli. Zapewniano nas że jest rewelacyjny i ekstra się spala. Okazało się że jest w popiele duży udział takich spieczonych nie wypalonych resztek. Czy ktoś miał od nich opał jakie ma doświadczenia.

jedna rada .następnym razem prosze kupić sobie worek lub dwa na próbę .bo faktycznie robi sie problem z dużą ilością jeśli nie można jej spalić .Po drugie to na dzień dzisiejszy jest bardzo trudno kupić dobry eko-groszek

ja osobiście używam eko-groszku do palenia mam duże ilości od 2lat zaopatruje siebie i swoich klientów w ten opał z kopalni czeskich ,dobry eko-groszek nie powinien sie szlakować ale spalać na popiół (i taki właśnie jest ten z czech)kiedy paliłam eko-groszkiem z naszych składowisk opału to różnie to bywało przeważnie każdy się szlakował

Iwona po ile masz ten węgiel i jak z dostawą do Legnicy

gdzie można dostać choćby na próbe ten czeski eko

Witam
Też pale czeskim groszkiem. Jakościow jest naprawde ok . Ze względu ze jest troche mnie kaloryczny (około 20tyskj) spala sie go troche więcej ale biorąc pod uwage ze do składu w czechach mam tylko 21km i ze polski groszek kosztuje 750zl toana a czeski 2150koron (około 322zł) to będe palił czeskim :)
Pytałem ostatnim razem jak kupowałem węgiel czy czesi mają tez węgiel kamienny. Sprzedająca Pani powiedziała ze mają ale ze wzgledów ekologicznych go nie sprzedają bo poprostu nie mozna u nich nim palić.

a moge poprosic o jakis namiar na ten czeski ekogroszek tel czy adres

proszę o info gdzie mogę kupić taki eko groszek marek_7@interia.eu

podaję prawidłowy e-mail : marek_70@interia.eu i proszę o info w sprawie zakupu czeskiego eko groszku, dzięki

Też tam kupiłem ten groszek i objawy były takie same. Z tym, że szlakowała się tylko część tego węgla - jakieś 10-15 worków. Później było już lepiej. To chyba zawsze będzie loteria, bo nie wiem, czy w takim punkcie sprzedaży opału można całkowicie wyeliminować taki węgiel.Jak dostawca(kopalnia) go - w ramach reklamacji - odbierze - to nie będą mieli czym handlować he he.

proszę o dokładny adres tego składu.Z góry dziękuję

Proszę o namiary na czeski ekogroszek ...interesują mnie parametry i cena
daggulka@interia.pl

Poproszę o namiar na skład czeskiego groszku.
vhs-dvd@02.pl

witam, bardzo prosiłabym o przesłanie namiarów na skład czeskiego ekogroszu. makaka@ineria.pl. z góry dziękuję :)

przepraszam, prawidłowy mail to makaka@interia.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.