273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

ekogroszek

Witam, palę czeskim groszkiem od 4 miesiecy w piecu z podajnikiem o mocy 15 kw i palnikiem uniwersalnym, ogrzewam 100 m2 + bojler 200 l spalanie wynosi okolo 600 kg na miesiąc

Mam do zaoferowania eko groszek czeski -cena brutto-350zł-tona(faktura vat) Posiadam własny transport .tel.502-318-237

Dzięki za radę. Dzisiaj w nocy piec mi dwa razy wygasł. Właśnie w momencie gdy zacząłem palić czeskim ekogroszkiem. Zmieniałem długość podawania i przedmuchu, ale to nie pomagało. A tu się okazało, że problem tkwi w dmuchawie.
Obroty dmuchawy skręcone z 10 do 3 (w skali 10 stopniowej) a przysłona dmuchawy przymknięta do 1/4. Do tego podawanie 20s, przedmuch 40s i śmiga aż miło. Nic nie przygasa i ładnie się spala.

koledzy zajmuje sie sprzedarzom eko groszku z czech na terenie wojewudztwa dolnosloskiego worze ladunki po 5 ton cena 1t to 470zl b w cene jest rozladunek pozdrawiam

Kacper wyslij jakis namiar na siebie..jacek303@onet.eu

jacek 303 dostales wiadomosc

Poproszę o namiar na skład czeskiego groszku. mail.suchy1321@op.pl

suchy potrzebujesz dla siebie czy na chandel jak na chandel to wejde w spulke mam dobry towar w 1 gatunku jak do tej pory nikt nie narzekal

Proszę o adres gdzie w Czechach można kupić eko-groszek jestem z Bielska Białej. adres email DREWPOL111@WP.PL

Może ma ktoś namiary na dobrego sprzedawce w okolicach Kielc.
Chciałbym kupić ekogroszek workowany ok 10t
tom_n@vp.pl

Zapraszam zainteresowanych dobrym eko . Tylko polski. seni_karoka@interia.pl

najtaniej i bezposrednio przywozi firma thmh.pl

Witam. Tak jak koledzy opisują. Wystarczy poświęcić trochę więcej czasu na ustawienie pieca. Jednocześnie oszczędzając na czeskim eko. Z doświadczenia mojego i nie tylko znajomych wiem ze jeżeli opanujesz sztukę palenia czeskim eko-groszkiem nie zamienisz go na inny. Spala się go więcej. Ale jest on na tyle tani że i tak wychodzi się na tym lepiej. Osobiście POLECAM niewielki lecz uczciwy skład w Miłosławiu 62-320 ul. Skoraczewskiego tel. 508769262 (WIELKOPOLSKA)

Zapomniałem dodać że ceny mają konkurencyjne ponieważ jest to nowo otwarty skład.

importer czeskiego ekogroszku tel 796757015

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.