273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

ekogroszek

jeszcze nie zdarzylo mi sie kupic nieoszukanego ekogroszku.kupilem kilka workow czeskiego i w porownaniu z polskim paliwo idealne

Proszę o podpowiedź w zakupie dobrego ekogroszku mam kocioł galmeta i trochę różnych ekogroszków przetestowałem i wypadły blado. Mieszkm w okolicach Bydgoszczy może jest tutaj jakiś dobry skład.
Pozdrawiam

Czy ma ktoś adres składu z czeski ekogroszkiem w łodzi? Pozdro.

Posiadasz piec o za małej mocy. Przy mniej kalorycznym węglu, jakim jest czeski ekogroszek, piec nie jest w stanie wytworzyć wystarczającej ilości ciepła do podniesienia temperatury.

Witam SPRZEDAM:
kostka ,ekogroszek ,miał prosto z Kopalni KOMORANY tylko ilości całosamochodowe tel. 606 339 980 Marcin

Palę piąty rok ekogroszkiem. Generalnie jest ok.Ale w zeszłym roku zamieniłem kamienny, na brunatny czeski. Brałem w 2 partiach od dwóch różnych dostawców, skuszony oczywiście ceną. I.... szybciutko, jaktylko wypaliłem brunatny, wróciłem do kamiennego z polskich kopalni.
Resume:
*rok w rok spalałem 4 tony czarnego
*brunatnego wypaliłem 5 ton
*w sumie niewiele zaoszczędziłem złotówek
*ale dodałem sobie mnóstwo pracy
*brunatny tak zanieczyszcza piec, że co parę/naście dni, musiałem go prawie do ostatniej śrubki rozkręcać i czyścić - WSZĘDZIE PEŁNO POPIOŁU
*zanieczyszczony piec i kanały wylotowe, powodują, że efektywność ognia drastycznie maleje - piec wciąż szlaje, a ciepła NIE MA
***ODRADZAM I PRZESTRZEGAM PRZED CZESKIM EKOGROSZKIEM
Weżcie kilka worków, na tydzień palenia, i sprawdżcie efekty ogrzewania, a potem spójrzcie do środka pieca i weżcie się za godzinną i diablo brudną robotę /i tak co parę/naście dni/ - się odechce !
Pozdrawiam. M

Mieszkam w Łodzi,u nas nie mozna było kupić porządnego ekogroszku,od rodziny spod Kalisza dowiedziałem się,że biorą z firmy prestige super ekogroszek z dostawa kurierem,zamówiłem u nich ,czekałem w kolejce około 2 tygodnie na przywiezienie(rozwożą na Łódź i chyba na małopolskę) własnym transportem.Znajomi wzięli po kilka worków ode mnie spróbować i też tam zamówią.Nareszcie mam dobry i czysty ekogroszek,mało popiołu,piec mi trzyma temperature.
Jezeli ktoś chce to podam stronę internetową i nr tel.

podaj coś więcej,byłbym zainteresowany,mieszkam w Tuszynie

Ta firma prestige,co pisał o niej Paweł z Łodzi jest na stronie
www.ekogroszekpakowany.pl , mieszkam koło Pabianic ,ojciec zamówił
tam już drugi raz, przywozili pod koniec listopada ,faktycznie jest
dobry.Telefony znajdziesz na ich stronie

Ja mam odmienne doświadczenie w użytkowaniu czeskiego ekogroszku.
Kupiliśmy na czterech samochód bezpośrednio z czech, węgiel suchy, drobny, bez miału. Kupiłem 6 ton i palę nim od listopada do teraz i zostało mi ok. 800kg. To jest pierwszy rok ogrzewania domu 260m2 i wynik 1,5 tony na miesiąc za kwotę 600zł uważam za rewelacyjny. Na to jak się pali czeski węgiel najważniejszy wpływ ma kocioł tj. producent.

Ktoś się zastanawiał,czy firma PRESTIGE rozwozi własnym transportem na małopolske,jestem z Kocmyrzowa-niedaleko Krakowa i wiem,że mi przywiozą,pierwszy raz odbierałem osobiście bo chciałem 1 tone na próbe a oni rozwożą od 2t bo to troche daleko, sprawdziłem, teraz zamówiłem 3t i czekam.

W Elblągu I okolicy trudno o dobry opał,a na śląsk daleko...nie mam czym odebrać samemu,teraz zamawiam w firmie PRESTIGE ,polecam ,mają bardzo dobry ekogroszek,do mnie przychodzi firmą kurierską,zamawiam po 1t.bo gdyby było coś nie tak to nie zostanę z kilkoma tonami ........

Witam, sprzedaję ekogroszek importowany z Czech - kopalnia Komorany oraz kamienny importowany z syberyjskiej części Rosji. Oba ekogroszki palą się bardzo ładnie, nie szlakują. Posiadam skład opałowy niedaleko Kielc, zachęcam do zakupu kilku worków na próbę.
Jeśli chodzi o czeski eko to proszę pamiętać że pod tą nazwą sprzedawane są różne śmieci, najlepiej kupić kilka worków i przetestować. W ten sposób unikniemy rozczarowań.
Zachęcam do skorzystania z mojej oferty.
PHU KOMAX http://www.sklad-opalu.com.pl/

WITAM POLECAM DOSTAWCE Z BYTOMIA I EKOPIEKLORZ ORGINALNIE WORKOWANY NA KOPALNI http://zwyzki.bytom.pl/index.php/sprzeda-wgla.html

Może wina leży po stronie kotła. Ja w zeszłym roku zmieniłem kocioł na Merkury a ekogroszek mam od tego samego dostawcy. W starym kotle paliwo się nie wypalało a w tym nowym wypala się doskonale. Może warto spróbować inne paliwo.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.