273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

dobry kocioł na pellet

Dziewczyny dobrze mówią. Wygoda i łatwy dostęp do peletu to podstawa. Ważne też, żeby mieć w miarę blisko do serwisu w razie czego, a nie szukać gdzieś po świecie w razie awarii. Oczywiście takowej nie życzę, ale zawsze lepiej mieć pod reką fachowca, który pomoże. Jeśli odpowiada Tobie Lazar -dobra cena i szybki dostęp do serwisu ja bym się zdecydowała :)

SmartFire już u mnie. Zobaczymy jak pójdzie. Ogarniam obsługę i jest nieźle ;) Ktoś mi powie na czym polega ta regulacja pogodowa i czy warto to włączyć? :)

Ja od ponad roku czasu użytkuję kocioł KJ G z Piecbudu - co dla mnie bardzo ważne: kocioł może spalać też eko groszek, węgiel, drewno, także duża gama wyboru - palę tym, co akurat mam albo co uda mi się taniej kupić. A kocioł sprawdza się naprawdę dobrze, od nowości nie ma z nim żadnych problemów.

Sęk, ja mam SmartFire i nie narzekam jeszcze. Kocioł jest funkcjonalny i co ważne "zgrabny" - nie zajmuje dużo miejsca. :) Teraz jest coraz większy wybór - z pewnością coś znajdziesz.

Z Piecbudem to przyznaję, mało teraz takich firm - sprzedają porządne kotły, warto u nich kupić, bo kocioł na długie lata - rodzice mają od przeszło 8 lat i kocioł hula jak nowy, sam teraz zamówiłem, mam od paru miesięcy i jak na razie wszystko OK.

Jestem wstępnie zainteresowany Piecbudem, jaki jest dostęp do serwisu? Z poprzednim kotłem miałem spore problemy jeżeli chodzi o serwis, nie będę mówił o jaką firmę chodzi, bo nie chce producentowi antyreklamy robić, ale działo się, dlatego wolałbym tego uniknąć.

dostęp do serwisu bdb, miałem mały problem i poradzili sobie bardzo szybko, nie robili żadnych problemów. generalnie producent naprawdę warty polecenia, ludzie kupuję zagraniczne kotły, a sami nie wiedzą co mają w Polsce.

zopiniował by mi kto ten kocioł http://www.kotly-witkowski.pl/ekw-raps

Szukam przede wszystkim niekopcącego i najbardziej "samoobsługowego"
No i jak ze spalaniem w nim pelletu ?

Ja mam taki model kotly-ekowitt/kotly-ares i jest bardzo fajny, porządnie wykonany, pale pelletem w nim już kilka lat i nie ma problemów. Wszystko fajnie, sprawnie działa, nie brudzi się dookoła co tez jest plusem :)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.