Gość: Bailland
2019-04-09 13:46
Kocioł na pellet SLIMKO - opinie
Witam,
szukam opinii i komentarzy na temat kotła na pellet slimko kotłospaw - proszę o odpowiedzi
Gość: Szymek
2019-04-11 09:10
Cześć, bardzo fajny mały piecyk. Palnik radzi sobie z gorszym pelletem, sterownik prosty w obsłudze a sam kocioł ekonomiczny. Ja szczerze polecam - sam go użytkuję od półtora roku :) Pozdrawiam
Gość: Barney
2019-04-30 07:30
Jeśli chodzi o samą firmę kotłospaw to mam ich kocioł już kilkanaście lat - jeszcze zasypowy. Jestem bardzo zadowolony i nie ukrywam, że czekam do lata i zmieniam również na kotłospaw na pellet slimko !
Gość: eko
2019-05-31 09:48
Teź szukam użytkownika kotła Slimko , ale albo to taki dobry kociołek, albo tak mało jest użytkowników tego modelu , bo nikt się nie odzywa
Gość: erwazy
2019-06-10 22:40
Nie znam i nie ryzykował bym jak nie masz go z polecenia. Kocioł to rzecz na lata, trzeba wybrać sprawdzonego pewnego producenta. Ja mam kocioł na pellet od Witkowskiego, firma długo na rynku, znana i pewniak. Kotły nie najtansze ale jakość świetna i konfiguracji dużo. Jak masz jakąś niewymiarową kotłownie czy inne wymagania to dobry wybór. U mnie kotłownia masakra, mało miejsca. Ale handlowiec od Witkowskiego podjechał na miejsce i
doradził odpowiednią konfigurację, żadna inna firma z pleszewa nie
świadczy takich usług. Tu widac ich profesjonalizm nawet. Tama firma to pewniak
Gość: Łukasz
2019-07-05 05:41
Witaj,
Ja zdecydowałem się na zakup kotła slimko kotlospawa po bardzo długich poszukiwaniach. Zastanawiałem się między kostrzewa, heitztechnik a kotłospaw. Tak naprawdę najlepiej wyposażony jest właśnie kotłospaw - w wersji podstawowej mogę już obsługiwać bufor co miało dla mnie ogromne znaczenie i nie musiałem nic dokupywać. Po drugie w moim okręgu jest dwóch serwisantów od nich - o to pytałem się jeszcze przed zakupem aby mieć pewność, że w razie awarii nie będę miał kłopotu . Kocioł pracuje prawie rok, serwisant był tylko podczas uruchomienia kotła. Zero problemów, spalam nawet agropellet. Na dom o pow. 180m2 spaliłem 3,5t pelletu (i lepszego i gorszego) co jest dla mnie oszczędne. Do kotła podchodzę raz na tydzień i nic więcej mnie nie interesuje. Osobiście polecam kotłospaw bo to sprawdzony produkt z którym nikt nie ma problemów .
Gość: Ostrożny
2019-07-09 13:28
Witajcie!
Ja również chciałbym polecić kocioł slimko kotlospawa ! Ale uwazajcie na klony i podróbki tych kotłów - są w internecie, oczywiście jakość fatalna (miałem okazję go widzieć w firmie produkującej to), zero obsługi i serwisu - ja po oględzinach naocznych zdecydowałem się na KOTŁOSPAWA i jestem super zadowolony! Wysoka jakość, mało pali (12kg na dobe w okresie zimowym) dom mam ocieplony także grzanie wychodzi mnie śmiesznie tanio!! ZALECAM & POLECAM !!
Gość: tom378
2019-08-03 18:10
Krotko i na temat . Jedyna Firma przyjazna klientowi ( a dzwoniłem do kilku )Kontakt b. dobry . Mam nadzieję że bedzie tak przez caly czas użytkowania kotła.
  • 1