273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Butla Nano

Czy ktoś ma może juz ta butlę gazową Nano? Ogólnie sa tu osoby, które posiadają kuchenki gazowe i używają butli gazowych?

Mam butle od stycznia jest o wiele lżejsza niż stalowe butle i niższa. Gotuje się szybciej bo jest sam propan, który jest wydajniejszy niż propan butan. A do zmiany butli nie potrzebuje żadnych kluczy co jest wygoda. Dla mnie butla super szczególnie jak mieszka się na 4 piętrze.

No to faktycznie sporo plusów, szczególnie ten dotyczący wymiany butli, czemu jest łatwiej? Na czym to polega?

Mam taka butlę, super innowacyjne rozwiązanie od amerigas. Nano posiada specjalny reduktor KlikOn który "nakłada" się na zawór, dociska do "kliku" i przekręca do pozycji ON i już. Klucze sa faktycznie nie potrzebne

[quote]Mam taka butlę, super innowacyjne rozwiązanie od amerigas. Nano posiada specjalny reduktor KlikOn który "nakłada" się na zawór, dociska do "kliku" i przekręca do pozycji ON i już. Klucze sa faktycznie nie potrzebne[/quote]

Aha czyli juz sam inny jest reduktor? takie szybsze i prostsze rozwiązania są dobre i trzeba je chwalić. Nie ma co sobie życia utrudniać, choć niektórych na zmiany ciężko namówić

Tak reduktor jest na tzw Klik, butlę wymienia się super. Ja teściowa próbuje przekonać do takiego rozwiązania, ale nie koniecznie daje się namówić na nowości i innowacje;)

A co jeśli ktoś miał wcześniej taka standardową stalową?

Jak to co? Nie musisz przeciez wymieniac kuchenki, wystarczy nowy wąż i reduktor, poza tym same plusy

[quote]A co jeśli ktoś miał wcześniej taka standardową stalową?[/quote]
Odpowiedni reduktor i po kłopocie. Butla znacznie lżejsza to się chwali.

no to czyli nic skomplikowanego, nano mam nadzieje ułatwi nam życie wszystkim. Poza tym ciekawi mnie czy widzicie rózniće między gotowaniem na gazie a na kuchence elektrycznej?

Ja od zawsze gotuje na gazie i dla mnie to wygoda, bo jest szybko i wiem ile czasu potrzebuje żeby dana potrawa miała sie ugotować. Tez mam kuchenkę i butle podpiętą, w zależności od tego ile gotuje wymieniam butle raz częściej a raz rzadziej

[quote]A co jeśli ktoś miał wcześniej taka standardową stalową?[/quote]

Nic to. Czas na zmiany;P na nano warto sie przerzucić, ja często wymieniam butlę bo duzo gotuję i z ta jest duzo wygodniej

nawet nie zwracałem uwagi że wybór butli z gazem może stanowić taki problem,,,,a tu proszę cały czas ktoś mnie czymś zaskakuje, ale dobrze. Samej Nano butli nie znam, czas zglebić temat

[quote]nawet nie zwracałem uwagi że wybór butli z gazem może stanowić taki problem,,,,a tu proszę cały czas ktoś mnie czymś zaskakuje, ale dobrze. Samej Nano butli nie znam, czas zglebić temat[/quote]

oj powinieneś bo to zupełnie inna generacja hehe ale tak szczerze warto się nad jej wyborem zastanowić, bo czuć różnicę, jest lżejsza, inaczej się prezentuje a łatwość wymiany to już w ogóle ok.

czy używał ktoś jej do grilla gazowego? warto się zainteresować?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.