265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Butla Nano

Dla mnie najważniejsze jest to że Nano jest po pierwsze lekka, po drugie moge ją sama bezproblemowo wymieniać, no a po trzecie mogę ją kupić bez kłopotu niedaleko domu.

Nano polecam, jest w Obi i na stacjach BP dostępna bez problemu. A gdyby nadal ktoś miał problem z jej znalezieniem to polecam skorzystanie z wyszukiwarki na stronie www

Ja się przyznam miałem problem ze znalezieniem, ogólnie to nie słyszałem o tej butli nigdy dotąd. Ale skorzystałem z wyszukiwarki na stronie i faktycznie podobno nawet od dawna juz jest na mojej stacji. Nie zwracałem uwagi.

A nie masz Bp blisko. Tam Nano na 100 kupisz.

[quote]A nie masz Bp blisko. Tam Nano na 100 kupisz.[/quote]
W necie można znaleźć punkty sprzedaży tej butli, wystarczy dobrze poszukać.

Na stronie Nano Amerigas jest mapa z wyszukiwarka punktów sprzedaży - trzeba tam szukać.

Proszę bardzo link do wyszukiwarki nano.amerigas.pl

My używamy tej butli do grilla. Nano łatwiej się podłącza niż inne. Zawór też wygląda na znacznie bezpieczniejszy niż u innych

No ja na działke będę potrzebował do grilla gazowego więc pewnie teraz kupie tę butlę

[quote]czy używał ktoś jej do grilla gazowego? warto się zainteresować?[/quote]

Nano do grilla gazowego jak najbardziej. Jest lekka i poręczna, więc będzie w sam raz na takie jednorazowe wypady na dzialkę np.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.