265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Administracja zamontowała klimatyzację 1m. pod oknem lokatorów...

czy jeśli klimatyzator będzie dla sparaliżowanego inwalidy też będziesz protestować.

[quote:Re
]pisze Pani o tym że mieszka przy głównej ulicy,a zatem słyszy Pani samochody, do których się pani przyzwyczaiła.Do klimatyzatora też się Pani przyzwyczai i nie będzie go wcale słyszeg, gdyż zagłuszy go całkowicie ruch uliczny.
Oczywiście - według Pana toku myślenia -proszę już nie wynosić śmieci z mieszkania - w końcu i tak się Pan do smrodku przyzwyczai. Ma Pan rację - Pańska wypowiedź to zwykła ludzka zawiść i nieżyczliwość.
[/quote]

szczerze współczuje Pani Aldono.... i bardzo przykro czytać takie komentarze jak ten powyższy. Ja mam podobny problem ponieważ od urządzeń klimatyzujących TEZ z banku, drżą mi ściany w kuchni i w jednym pokoju. Jest to nie do zniesienia. Co prawda nie ma tu mowy o decybealch ale są to drgania które na dłuższą metę chyba doprowadzą mnie do wariatkowa. Na prawde ludzie którzy nie zetkneli się z takim problemem nie mają świadomości jak bardzo może to przeszkadzać i jeśli nie chcą pomoc nie powinni zajmować miejsca na takie komentarze, Nie życzę im aby kiedykolwiek zetkneli się z takim problemem....

Sprawa do załatwienia z administracją

Jeśli urządzenie chodzi w obrys Pani ścian, lub co gorsza jest zamontowany na scianie Pani mieszkania bez Pani zgody, jets to działanie bezprawne i może Pani żądać natychmiastowego zdemontowania urządzeń. Jedyny wyjaet wynajmuje Pani to mieszkanie i nie ma Pani żadnych prawe co do niego.

Najlepiej u siebie w stodole, jak nie wiedzą gdzie, tam nikomu nie będzie przeszkadzać.

Współczuję,kto tego nie doświadczył, niech się nie wypowiada,wiem jak to utrudnia życie

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.