273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

VTS is the best!

Dlugo sie zastanawialem zanim sie zgodzilem i chce powiedziec kazdemu na tym forum, ze pracuje w VTS i jest super. To wszystko co wypisujecie to frustracje nieudacznikow. To super firma, super ludzie, super produkt. VTS is the best !

Jak byłem na studiach i szukałem pracy to trafiłem do firmy w której rano była huczna impreza (pewnie nam coś podawali) a po imprezie pełni entuzjazmu i zachwytu na produktami ruszaliśmy na miasto sprzedawać nasze wspaniałe produkty .... ja akurat sprzedawałem kasety :P

Hmm.."Frustracja nieudaczników.."..tak myslisz...ciekawe że przez ostatnie 2 lata odeszła z vts połowa tych "nieudaczników"....A w vts ciągle mówili że .."dzieki wam vts ma taką pozycję.."..hihihi

Hej Ja... Ty to masz w cholerę problemów emocjonalnych... na każdym forum masz jakiś temat (zawsze negatywny) związany z VTS :)
zostałeś kiedyś zwolniony czy nie po prostu przyjęli Cię do pracy??

Hej Ja... Ty to masz w cholerę problemów emocjonalnych... na każdym forum masz jakiś temat (zawsze negatywny) związany z VTS :)
zostałeś kiedyś zwolniony czy nie po prostu przyjęli Cię do pracy??
Nie zrozumiałeś mnie...Twierdzę własnie że w vts pracują bardzo dobrzy handlowcy...i to dzięki nim vts sprzedaje jeszcze ...i ma jakąś pozycję. A że odeszli...A "zadowolony" pisząc o nieudacznikach pisze głupoty..i nieważne czy pisze o pracownikach vts..czy innych...

Spox :)
może ktoś inny się podszywa pod Ciebie na innych dyskusjach... Jeśli tak myślisz jak piszesz to OK... nie ma tematu, sprawa jasna :)

wierdzę własnie że w vts pracują bardzo dobrzy handlowcy...i to dzięki nim vts sprzedaje jeszcze ...i ma jakąś pozycję. A że odeszl

Śledztwo dotyczyło podrobienia "w bliżej nieustalonym czasie, nie później niż 3 czerwca 1993 r. w Warszawie dokumentu, znajdującego się w teczce osobowej b. SB - dotyczącej Jarosława Kaczyńskiego, przechowywanej w Instytucie Pamięci Narodowej - w postaci oświadczenia z dnia 17 grudnia 1981 r., z którego wynika, iż Jarosław Kaczyński "będzie przestrzegał przepisy stanu wojennego co oznacza, że nie będzie podejmował działalności przeciwko obowiązującemu porządkowi prawnemu w PRL".

Dlugo sie zastanawialem zanim sie zgodzilem i chce powiedziec kazdemu na tym forum, ze pracuje w VTS i jest super. To wszystko co wypisujecie to frustracje nieudacznikow. To super firma, super ludzie, super produkt. VTS is the best !
Gratuluję Ci sukcesu i życzę, aby zadowolenie z nowej pracy trwało jak najdłużej. Jednak jak o innych piszesz, że są sfrustrowanymi nieudacznikami to muszę się z tobą niezgodzie. Znam dziesiątki osób, które są byłymi pracownikami VTSu (w dziale handlowym, marketingu, technicznym…) a dzisiaj pracują w różnych przedsiębiorstwach bądź prowadzą własne firmy i w większości - oczywiście nie wszyscy - radzą sobie doskonale i uważani są za dobrych fachowców. Żaden z nich nie żałuje, że nie tkwi nadal w VTS - wręcz przeciwnie. Nie twierdze, że ludzie pracujący tam dzisiaj mają mniejszą wartość czy zdolności i nie zamierzam wrzucać wszystkich do jednego worka. Ja osobiście nie korzystam z urządzeń VTS, ale znam dużo negatywnych opinii o wykonaniu central bądź automatyki od ludzi z różnych rejonów Polski, którzy są fachowcami w swoich dziedzinach i nie mają żadnego interesu w tym, aby szargać opinię Twojego pracodawcy. Gdy zestawię ich opinię z Twoim wychwalaniem produktu to mam spore wątpliwości, co do Twojej znajomości tematu. Mimo wszystko szczerze życzę Ci sukcesów i zadowolenia z pracy.
Ps. Szanuj siebie i innych.

A widziałeś kiedyś Ventusa czy jak większość zbierasz opinie innych?? A jak tak to gdzie i kiedy??

A widziałeś kiedyś Ventusa czy jak większość zbierasz opinie innych?? A jak tak to gdzie i kiedy??
hehehe...Własnie chodzi o te opinie innych...Drogi kolego to działa w obie strony...Jak parę lat temu pisali na tym forum że VTS jest świetną firmą to czy oburzałes się na tych co nie widzieli centrali CV a słyszeli że jest dobrym produktem...? Nie..Tu chodzi o opinię rynku. Nawet jak część tych opinii jest pisana przez konkurencję (co sie oczywiście zdarza)...to te parę wpisów nie kształtuje całego rynku. Na opinię pracuje się lata...a bardzo szybko ją mozna popsuć. Co się przydarzyło...Życzę firmie VTS żeby jak najszybciej odbudowała swoją dawną pozycję. Pozdrawiam Wszystkich...

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.