273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

termoregulator ustawiony na zero sam grzeje przy otwartym oknie?

U mnie cwaniaki ze wspólnoty też tak zrobili, nawet na kaloryferze który mam zabudowany w szafie w kuchni, co za dupki. Ja jestem zimny wychów i mam 19,5, a tu nagle kaloryfer szumi! Przy 19!!!!! Jak ich przycisnąłem wyśpiewali, że jest celowo zakres 16-28, a miałem w starych 12-28 i mi to odpowiadało, bo w roku nie płaciłem 3 czynszów za zwroty nadpłat (dodam, że mam mieszkanie szczytowe). Swoją decyzję uzasadniali, że są puste, zimne, niewynajmowane mieszkania. Ale sorry - to komuna? Ja mam płacić za jakieś inne mieszkania, skoro wcześniej specyfikacja głowic mi odpowiadała? No way! Kupiłem głowice 8-28 i wymieniłem. Takiego wała!

Witam. Mam prośbę o wyjaśnienie jeśli ktoś wie. U mnie grzejnik na śnieżynce utrzymuje temperaturę ok 6 stopni. Po otwarciu okna temperatura w mieszkaniu nie spada aż tak żeby musiał się włączyć i rozgrzać. Mimo wszystko mam niedopłatę ogrzewania i Pan z administracji przypisuje problem właśnie takiemu wietrzeniu. Jak to jest z tą śnieżynką? Pozdrawiam

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.