281
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Rzeka na parapecie

Jak to Mleczko pisał : doktorze lecz się sam.

Bron sie Leon! Czekam na twoja obrone. Moge przyjsc i zadac kilka pytan?. Powiedz tylko gdzie i kiedy. Mam nadziej ze dasz mi znac. chcialbym zaznajomic z twoim doktoratem. Po co sie przylaczac do tej bandy glupkow wentylatorow? Czy brak ciekawej i dobrze platnej pracy na uczelni. Mam nadzieje ze twoj doktorat jest NAPRAWDE COS WARTY. Bo z tego co widze to wiekszosci sa marne i naciagane, ale czego mozna oczekiwac po biednych uczelniach. Cos o tym wiem, moja zona go ma. Pozdrawiam i czekam na dalsze celne riposty. Dasz im rade.
Wierny czytelnik

dzieki tomek
robie doktorat w neimczech wiec nei ma go co porownywac do tego robionego w polsce
zasada jest taka ez cal azabawa w doktorat ma sens tylko wtedy jesli czegos sie po drodze mozesz nauczyc
a wracjac do tematu, to smutno patrzec ajkie glupy tu zabieraja glos
pozdrawiam

Jak poczytałem twoje wypociny o wetylacji i izolacji to faktycznie pisz doktorat w niemczech, ale fizyki poucz się w naszym ogólniaku. A jak nie rorumiesz czegoś to nie ublizaj innym.

wez sie flex wyplac do rekawa
szkoda cie

Czas pokaże.

Pora spac. Mam nadzieje ze noc ostudzi ta polemike.
Pozdrawiam Wszystkich uczestnikow i podajmy sobie reke. Tak bedzie lepiej.
W dzidzinie prowadzenia polemiki jeszcze troche musimy sie nauczyc. Ale nie az tak duzo.
Pozdrawiam
Wierny czytelnik postow.
PS Przepraszam innego Tomka ze sie podszywalem pod niego. Zrobilem to nie umyslenie. Musze poszukac innego imienia.

Leon, więcej pokory. Poucz sie trochę o mikroklimacie w pomieszczeniach, zanim zaczniesz ubliżać ludziom. Toże robisz doktorat w Niemczech o niczym nie świadczy. Tam z wentylacją nie jest najlepiej. Może byś się pouczył w Szwecji. Chyba, że jak wielu uważasz, że tytuł doktora, a potem profesora, to droga do gadania głupot bez obawy, że ktoś odważy się nazwać to po imieniu.
Życzę sukcesów.
Fachowiec, ale nie doktor.

to jeszcze raz ja
widze, ze zle tu trafilem
mam nadzieje, ze fachowcy nie obrazili sie na mnie zbyt mocno- czasami niepotrzebnie sie unosze.
macie racje- jak suszyc to tylko zimnem, a jak ocieplac to tylko od wewnatrz.
na nic tu moje bzdurne rady.
powodzenia

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.