290
295
293
226
Strefa ekspertów HVACR

NIE - VTS CLIMA

Ciekawe, że około 2 lata temy zmienili typoszereg i miała być to wielka rewelacja.
A co w tym ciekawego ? Zwykły Hłit marketikowy. W technice jest tak że jak nie wypuszczasz nowego modelu przynajmniej raz na dwa lata to oznacza to że produkujesz nic nie warte starocie.
No i jak już coś zmienisz to musisz o tym trabić i wygłaszać hasła w stylu:Od dzisiaj swiat bedzie inny albo Jutro przyszło już dzisiaj albo Rewolucja w branży HVAC.
To ostatnie mi się szczególnie podoba, ciekawe co na to by powiedziała taka Gestra, albo Kroll? Pewnie ta rewolucja, zrewolucjonizuje też ich produkty hehehehehehehehee
No tak ale dobre samopoczucie mają nie ma co.

Żeby jeszcze przynajmniej nie były gorsze - kupiłem rok temu ich centrale nie było się raczej czego przyczepić. Ostanio byłem na pokazie nowych - fakt nic nowego - a nawet gorzej, przepustnice to porażka - wyglądają tragicznie - nie mówiąc o działaniu... ich dział R&D skupia się raczej na kasie niż na rozwoju.

Przepustnice, przepustnicami. Rama o wysokości 40 mm to raczej kpina, a hałas na obudowę.

Atesty, atestami ale nawet nie chcą na pismie podać producentów automatyki ;/

No, no!
Ja rozumię, że należy piętnować zło wszelkiego typu i w tym produkty i ich producentów. Jednak bardziej wiarygodna dla mnie jest taka krytyka, w której krytykujący nie chowa się za wirtualną osobą zwaną GOŚĆ!
Moja ocena na bazie współpracy wieloletniej z VTS-em o ich urządzeniach jest pozytywna, ale mam wrażenie, że tu jest dziwna walka o rynek! A zatem, nie "wchodzę" więcej w tego typu debaty i żegnam!

Popieram, "jak powyżej". Szanowni dyskutanci w zapale zmienili temat wątku. Czyżby konkurencja czuła się aż tak sfrustowana ? Kolega "xxx" najwyraźniej pracownik (były lub obecny) wypowiada się na temat stosunków panujących w firmie a nie na temat produktu. To są dwie zupełnie różne sprawy. Poniewż wątek pojawia się w dziale "Dla studentów" sądzę, że ma to być ostrzeżenie przed podjęciem pracy w firmie VTS. Nie sądzę żeby to była dobra rada. Stedent kończąc studia nie straci wiele nawet jeśli nie będzie mu odpowiadać atmosfera w pracy. Najwyżej poszukają sobie innej a doświadczenie zdobyte w nawiększej polskiej firmie produkującej centrale wentylacyjne to nie byle co. Zresztą słyszałem, że warunki jakie proponują są naprawdę niezłe, firmowy samochód, komórka, laptop i pełny pakiet socjalny.

Samochód, komórka, laptop i pełny pakiet socjalny - trzeba to wszystko mieć swoje. Firma nie oferuje nic poza swoimi centralami. Słyszeć można wszystko - w praktyce jest inaczej.

Oczekiwania:
· umiejętność prowadzenia samodzielnych negocjacji,
· umiejętność samodzielnego planowania, rozliczania i raportowania wyników pracy,
· wysoka orientacja na efekty i jakość wykonywanych działań,
· gotowość do pracy pod presją czasu i w nienormowanych godzinach,
· posiadanie własnego samochodu osobowego,
· mile widziana znajomość języka angielskiego.

Jak się okazało w VTS pieniadze to nie wszystko...Rzeczywiście pieniądze są niezłe - ale jak mam jeszcze extra wydawać na viagrę - bo pracuję w VTSie?? !!! - to już za dużo ;)
W VTS człowiek jest przedmiotem - a nie podmiotem - i w tym jest problem. Rzeczywiście student czy studentka bez żadnych zobowiązań (kredyt, rodzina itd..) - spokojnie może sobie tam popracować, gorzej jeżeli człowiek chce coś więcej od życia...
Darz bór!

A jak mamy Ci podać producentów automatyki jak to My ją produkujemy!!! pytam!!! moze chciałeś wiedzieć na jakich podzespołach jest cio??:) to tak jakbys pytał VOLVO jakiego producenta ma silniki, hyhy

Zadaję pytanie: Na jakich podzespołach produkowana jest automatyka VTS?

teraz będą robic na chińskich firmy Yamtoczuł

Kolego Kuzi Volvo zawsze podawało że jak silnik diesla to jest od Volkswagena a niektóre jednostki benzynowe to np.Renault. Co do automatyki to składacie ją tak jak wszyscy z tego co się wam uda kupić najtaniej.
Problem jednak w tym ,że nie da się zrobić jednej uniwersalnej szafki do wszystkich central.
Poza tym to gdzie zgubiliście waszego słynnego palmtopa?
Czyżby znów niewypał. Tak a propo czujniki Dallasa które stosowaliście pracują stabilnie ale w nieco innym połączeniu
Czeba czytać uważnie noty aplikacyjne

BRAWO NAWIEWNIK, widzę że siedzisz w motoryzacji, ale nie do końca;) bo teraz mają FORD`a i diesle i benzynkę;)
A odnośnie automatyki, PALMTOP niewypał! jest za to co innego, a poza tym do kupna automatyki nie zmuszamy, nie chcesz to sobie ją sam zrób, droga wolna...., albo weź sobie coś z konkurencji:) pewnie powiesz że mają niezawodną i woooogole jak za ta kaskę:)

chyba sie pomyliles z tymi warunkami !!!

To bylo do Gnoma odnosnie warunkow pracy w VTSie

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.