Gość: AdamP
2018-10-10 20:20
KOTŁOSPAW opinie
Witam,
Kocioł slimko kotłospaw - szukam opinii. Lokalny dystrybutor mi go polecił. Prosze o pomoc.
Gość: Kamil
2018-11-26 20:58
Re: KOTŁOSPAW opinie
Mam kocioł z firmy kotłospaw model na pellet DuoKo. Bardzo dobry produkt. Obsługa na wysokim poziomie i przede wszystkim dobrze rozwinięta sieć serwisantów. Ja skorzystałem z opcji uruchomienia przez autoryzowanego instalatora i nie żałuję - kocioł spala naprawdę mało, wszysyko działa poprawnie. Zdecydowałem się na zakup z tej firmy ponieważ miałem wcześniej kocioł od nich 16lat i działa do dzisiaj. Skorzystałem z dofinansowania i wymieniłem piec. Polecam serdecznie kotły kotłospaw!
Gość: Freddy
2018-12-07 13:23
Posiadam kocioł Slimko kotłospaw - bardzo zgrabny, spalanie małe i praktycznie bezobsługowy. Spalam pellet 8mm dąb-sosna. Całość współpracuje z 4 pompami i mieszaczem. Profesjonalne podejście firmy - załatwili mi instalatora który to podłączył i serwisanta do uruchomienia. Z czystym sumieniem polecam!

Zdjęcia

Gość: Mirden
2018-12-09 03:00
Kotłospawy pracują już w mojej rodzinie po kilkanaście lat dlatego i ja z mężem postanowiliśmy ich także wybrać. Kocioł duoko - jest bardzo estetycznie wykonany, certyfikaty do dofinansowania otrzymaliśmy a kocioł zamontował polecony przez nich instalator. Cały zestaw pracuje 4 miesiące. Bardzo mało pali i mała ilość popiołu. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Pozdrawiam.