Gość: AdamP
2018-10-10 20:20
KOTŁOSPAW opinie
Witam,
Kocioł slimko kotłospaw - szukam opinii. Lokalny dystrybutor mi go polecił. Prosze o pomoc.
Gość: Kamil
2018-11-26 20:58
Re: KOTŁOSPAW opinie
Mam kocioł z firmy kotłospaw model na pellet DuoKo. Bardzo dobry produkt. Obsługa na wysokim poziomie i przede wszystkim dobrze rozwinięta sieć serwisantów. Ja skorzystałem z opcji uruchomienia przez autoryzowanego instalatora i nie żałuję - kocioł spala naprawdę mało, wszysyko działa poprawnie. Zdecydowałem się na zakup z tej firmy ponieważ miałem wcześniej kocioł od nich 16lat i działa do dzisiaj. Skorzystałem z dofinansowania i wymieniłem piec. Polecam serdecznie kotły kotłospaw!
Gość: Freddy
2018-12-07 13:23
Re: KOTŁOSPAW opinie
Posiadam kocioł Slimko kotłospaw - bardzo zgrabny, spalanie małe i praktycznie bezobsługowy. Spalam pellet 8mm dąb-sosna. Całość współpracuje z 4 pompami i mieszaczem. Profesjonalne podejście firmy - załatwili mi instalatora który to podłączył i serwisanta do uruchomienia. Z czystym sumieniem polecam!

Zdjęcia

Gość: Mirden
2018-12-09 03:00
Re: KOTŁOSPAW opinie
Kotłospawy pracują już w mojej rodzinie po kilkanaście lat dlatego i ja z mężem postanowiliśmy ich także wybrać. Kocioł duoko - jest bardzo estetycznie wykonany, certyfikaty do dofinansowania otrzymaliśmy a kocioł zamontował polecony przez nich instalator. Cały zestaw pracuje 4 miesiące. Bardzo mało pali i mała ilość popiołu. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Pozdrawiam.
Gość: Adrianna
2018-12-12 11:35
Re: KOTŁOSPAW opinie
Dzień dobry.
Razem z mężem wybraliśmy piec na pellet z firmy kotłospaw. Mamy małą kotłownie (5m2) przez co musieliśmy znaleźć kocioł o małych wymiarach. Byliśmy w siedzibie firmy kotłospaw - kierownik pokazał nam produkcję oraz kocioł pracujący w kotłowni. Porozmawialiśmy o produkcie, dobraliśmy automatykę dodatkową. Kierowca pomógł nam wstawić kocioł do kotłowni. Panie z biura wysłały komplet dokumentów potrzebnych do dotacji. Serwisant przyjechał na miejsce w celu uruchomienia kotła. Obsługa od A do Z na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam kotłospaw.
Gość: Kamil
2018-12-13 07:33
Re: KOTŁOSPAW opinie
Witam,
jesteśmy przed montażem kotła DuoKo pellet - podpowiedzcie proszę czy warto wzywać serwisanta na pierwsze uruchomienie? Z tego co doczytałem jest wtedy dłuższa gwarancja, ale można też kocioł uruchomić we własnym zakresie?
Gość: Maniek77
2018-12-16 20:20
Re: KOTŁOSPAW opinie
Warto wezwać serwisanta ponieważ podlacza do komina taka sonde i ustawia kociol na podstawie parametrow spalin. To gwarantuje niskie zuzycie paliwa i bezproblemowa prace i tak jak wspomniales dluzsza gwarancje.
Gość: Gądel
2018-12-18 15:55
Re: KOTŁOSPAW opinie
Również polecam kotłospaw - dobre produkty, wszystko sprawnie załatwione.
Gość: Sluppek
2019-02-17 17:45
Re: KOTŁOSPAW opinie
Witam,
również zastanawialiśmy się z żoną nad kotłem do nowego budynku. Spośród kilku producentów z Pleszewa wybraliśmy firmę KOTŁOSPAW - jako jedyni pokazali nam swoją produkcję, stosowane materiały oraz produkt finalnie pracujący w kotłowni firmowej. Widać, że jest to firma która działa prężnie i się rozwija. Co do innych firm nie możemy tego powiedzieć - nawet jedna z firm nie pozwoliła nam wejść do działu produkcyjnego.
Zdecydowaliśmy się na model SLIMKO 12kW - kocioł pracuje już trzy miesiące, zamontowany w środku zimy. Spalanie wynosi około 22 kg na dobę - jest to dla nas bardzo dobry wynik. Stosujemy pellet OLCZYK.
Co do samej firmy KOTŁOSPAW - bardzo dobry kontakt, wysoka jakość i świetny produkt. POLECAM.