265
264
226
Strefa ekspertów HVACR

Ang Wentylacja opinie

Czy ktoś może mi podać opinie na temat firmy Ang Wentylacja?

robimy zakupy w ANG od wielu lat . Firma rzetelna , uczciwa , dobra obsługa klienta . Posiada doskonały zespół fachowców , doradców oraz serwisantów . Nie wiem jakie zarobki , ale jesli szukasz tam pracy to polecam . Tak obiektywnie bez makijażu , mało jest takich fajnych firm jak ANG w polsce .

Ładna reklama.
;-)
(obroty spadły?)

A jak jest jeśli chodzi o zakupy w ANG, czy mają dużo towaru na stanie i jak wygląda sprawa płatności?

Słyszałem że otwierają nowy oddział na śląsku podobno w Katowicach. Chyba firma się rozwija.

reklamka faktycznie niezła ;-) Ale takie to forum własnie jest - jedni robią sobie reklamę, drudzy obsmarowują konkurencję...

A jest coś nie tak w ANG?

materiały i urządzenia sprzedawane w ANG są drogie, konkurencja oferuje zdecydowanie po niższych cenach, jest to firma przereklamowana,

zarobki około 1300 zł netto,

A jaka atmosfera?

Bardziej polecam firmę Apclima. Wystarczy spojrzeć na ich ofertę w sklepie internetowym, by się przekonać, że podchodzą bardzo profesjonalnie do swoich usług.

[quote: MarkoPolo]Bardziej polecam firmę Apclima. Wystarczy spojrzeć na ich ofertę w sklepie internetowym, by się przekonać, że podchodzą bardzo profesjonalnie do swoich usług.[/quote]

Poza tym posiadają naprawdę pokaźne referencje i ilość wykonanych zleceń. Widać, że już mają duże doświadczenie w takich inwestycjach.

Myślę że chcąc się dowiedzieć o ofercie i cenach w danej firmy nie do końca możemy się kierować tym co piszą inni. Opinie są ważne, ale wystarczy porównać ceny z oferty ANG z ich konkurencją i może się okazać, że przy zakupie interesujących nas elementów ich oferta będzie najkorzystniejsza. Tak samo jak cena ważna jest jakość i doświadczenie a w tym względzie ang wyprzedza konkurencję. Skorzystałem z oferty tej firmy i nie żałuję wyboru bo za rozsądną cenę otrzymałem najwyższej jakości instalację wentylacyjną.

ANG Wentylacja to sprawdzona firma działająca od wielu lat na rynku małopolskim i śląskim. duże doświadczenie jest konieczne w wykonywaniu prac instalatorskich,trzeba także prawidłowo dobrać potrzebne urządzenia wentylacyjne. Dlatego lepiej zaufać im niż komuś kto robi to od kilku lub kilkunastu miesięcy.

Ceny towarów to trzeba porównać w kilku przynajmniej punktach, aby wiedzieć gdzie taniej. I nie zawsze musi być to ANG lub inne promowane firmy. Co jednak muszę przyznać to wybór sprzętu do wentylacji mają chyba największy w regionie.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.