Bosch poszerzył swoją ofertę o nowy gazowy kocioł kondensacyjny Bosch Condens 2300iW. Nowość wyróżnia się czytelnym wyświetlaczem, wyjątkowo łatwym w obsłudze panelem sterowania oraz wbudowaną automatyką pogodową z logiką dwupunktowej zmiany krzywej grzewczej.

Zdjęcie: Bosch

Nowoczesna automatyka

Główną zaletą urządzenia jest nowa automatyka. Bosch Condens 2300iW wyposażony jest w port przeznaczony do montażu najnowszego systemu modułów do komunikacji bezprzewodowej Control-Key K20RF, kompatybilnego z systemem sterowania mobilnego EasyControl (Control-Key Ready). Kocioł jest także dostosowany do współpracy z opcjonalnymi regulatorami w systemie EMS2. Funkcjonalność urządzenia została stworzona w oparciu o opinie i oczekiwania klientów, co gwarantuje maksymalny komfort użytkowania. 

 

Oszczędność i ekonomia pracy przy niewielkim rozmiarze

Maksymalna sprawność kotła wynosi 109%. Urządzenie posiada klasę ErP A oraz dostępne jest w kilku modelach: dwóch jednofunkcyjnych oraz jednym dwufunkcyjnym. Umożliwia to dobór kotła do potrzeb i oczekiwań każdego użytkownika. Dodatkowo w zakresie wyposażenia dodatkowego istnieje opcja doposażenia systemu w kolejne regulatory serii Cx.

 

Kocioł posiada niewielkie rozmiary: 713/400/300, przy jednocześnie szerokim zakresie modulacji 1:8. Pozwala to na swobodny montaż na niewielkich powierzchniach ścian w nowych budynkach. Głęboka modulacja oraz zróżnicowana moc umożliwiają oszczędną produkcję ciepła w małych mieszkaniach, segmentach, większych apartamentach lub budynkach jednorodzinnych. 

Atrakcyjny design Bosch pozwala użytkownikowi na montaż kotła nawet w najbardziej widocznych miejscach.

 

Dowiedz się więcej