265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

kaloryfery

Ja mam podobny problem, kaloryfery są odpowietrzone a przy ustawieniu regulatora na 5 (na maxa) letnie są tylko na samej górze kaloryfera i tak do około 5 cm niżej, a niżej są zimne. Dotyczy to dwóch kaloryferów w dwóch pokojach. W łazience przy ustawieniu regulatora na 5 kaloryfer jest ciepły, że aż parzy. A czwarty kaloryfer w sypialni zachowuje się tak jak te dwa poprzednie ale przy ustawieniu na 3, jak przekręcę regulator na 5 to jest zimny tak samo jak na 0. Oco tutaj chodzi? może ktoś wie...? Dodam, że mieszkanie jest w bloku wielorodzinnym (150 mieszkań) z własną kotłownią na gaz. U sąsiadów nie ma takich problemów. Wczśniejsze dwa sezony grzewcze u mnie też było wszystko dobrze. Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Witam u mnie w domu jednorodzinnym ogrzewanym na piec co -weglowy od jakiegos czasu leci tylko ciurkiem ciepła woda tak jak by nie było cisnienia i to we szystkich kranach....jednoczesnie grrzejniki -we wszystkich pokojach są gorace na górze i bardzo letnie na dole ....w czym tu moze byc problem?

jesli piec CO ma pompe w niej jest filt który trzeba przeczyscić bo sie zapchał i dlatego nie ma prawidłowego obiegu wody w kaloryferach i od dołu sa letnie....

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.