273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Instalacja w układzie zamkniętym z kotłem na węgiel

znalazłem wypowiedzi na forum i mnie zaciekawiły, zrobiłem kiedyś układ zamknięty ale nie mijałem podajnika i zrezygnowałem ale ciągle myślę nad układem zamkniętym 3 lata temu zainwestowałem w piec z podajnikiem i wróciły myśli układu zamkniętego piec nigdy nie przekroczył zadanej mu temperatury jak 3-4 stopnie to na mój rozum mogę zamknąć układ ale słyszałem tyle wersji ze szukam właściciela domu który tak ma zrobione więc chciałem się zapytać kto ma piec na paliwo stałe w układzie zamkniętym a jeśli tak czy wszystko funkcjonuje normalnie tak jak przy zasileniu gazem dzięki.

w zyciu bym nie ogrzewała węglem, mam zbiornik na gaz lpg z amerigasu, jak czytam te wszystkie kombinatorstwa z instalacjami grzewczymi, to az mi sie wlos jezy, po cos to prawo ustanowiono, prawda?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.