273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

ekologia a węgiel

Czy firmy sprzedające węgiel wykonują jakieś działania ekologiczne? Tak same z siebie. Zmieniam wlasnie dostawce i tak się rozglądam, bo mimo ze mam supernowoczesny kociołek to takie inicjatywy mają dla mnie znaczenie. Producenci wody nawet banki cosrobia a sprzedawcy wegla? Będę wdzięczny za info

w tym temacie to słabo się dzieje. Jedyni to tylko firma produkująca ekogroszek sztygar. Kupuje od kilku lat na opkowaniach nawet o tym pisza. Sadzą drzewa – 100 tysiecy w tym roku. Każdy worek to zaslenie akcji. Mysle ze z moimi niedawno zakupionymi 4 tonami to kilka drzewek zasadziłem

Tylko sztygar robi cos od siebie. Sadzi dęby by powietrze było lepszej jakosci. Zdziwilo mnie to mocno ale oczywiście na plus. Tylko dzięki takim ekologicznym działaniom mamy szanse na czystsze powietrze. Wybor ekogroszka tylko wysokoenergetycznego i z wiadomego zrodla ma ogromne znaczenie. Do tego dobrze urządzenie i nie będzie problemu ze smogiem

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.