265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

info dla marka co pytał o wystawki w niemczech

chetnie kupie takie terminy na 2009 moj e-mail wojtekkk68@wp.pl


NAJNOWSZE PLANY WYSTAWEK 2009 R. NA NIEMCY !!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.allegro.pl/item538737136_najnowszy_plan_wystawek_na_niemcy_2009_r.html

NAJNOWSZE PLANY WYSTAWEK 2009 R. NA NIEMCY !!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.allegro.pl/item538737136_najnowszy_plan_wystawek_na_niemcy_2009_r.html
cena 20 ZŁ

Szukam aktualnych planów wystawek w Niemczech. Pzd.

a do roboty sie nie łaska wziac je..ne smieciarze z polski

potrzebuje kupic plan caloroczny na wystawki dobrze zaplace prosze o kontakt muj numer tel.692 510 028 pozdrawiam.

ja potrzebuje kupic rozpiske wystawek na okolice chanoweru jak ktoa ma to prosze o kontakt wino1982@o2.pl

www.wystawki.info i tyle w temacie

moge sprzedac plany wystawek na niemcy pisac na gg 7974860

Wszystkim tym, którzy są zmęczeni ciągłymi wyjazdami i polowaniem na rzeczy z wystawek, chciałabym przedstawić ofertę współpracy. Nasz towar pochodzi z likwidacji firm, mieszkań, magazynów, etc (teren Niemiec). Posiadamy szeroki asortyment: używane meble, RTV, AGD, porcelanę, szkło,odzież, obuwie, artykuły użytkowe i dekoracyjne i wiele innych. Pakiet = pełen bus ok. 1500kg za 2000zł. Oszczędzicie Państwo czas i energię. Hurtownia artykułów używanych (szukajcie nas w google) UMAMI-STYLE tel.504005263

Jestem równierz zainteresowany takimi adresami proszę o pomoc z adresami na Niemcy północne,

Bez adresów ani rusz prawdziwa zmora..

Sprzedaje terminy wystawiania w Niemczech 2014 , plany wystawek na cały rok 2014 ,duży wybór ,całe Niemcy wschodnie i zachodnie .Dzięki tym kalendarzom można zbierać darmowe: meble , AGD , RTV , komputery , elektronika ,złom ,wyposażenie mieszkań, biur ,ogrodów i inne darmowe wystawki w Niemczech
Legnica tel. 605/39-24-64 e-mail: salamon@interia.pl

podałem zły adres , ma być salamon75@interia.pl

jak słyszę że zapłace za info gdzie są wystawki szlak mnie trafia czy nie można za darmo czegoś zrobić dla rodaka!!!!!! leczcie się!!!!!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.