265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

info dla marka co pytał o wystawki w niemczech

Tel.0888108522

a czy zamiastwysyłac mozesz to przesłac mailem?

Witam wybieram sie za kilka dni do niemiec na wystawki, kupuje plan na allegro,moge sie nim wymienic za informacje o miejscach gdzie mozna kupic tanio sprzet lub o wystawkach sklepowych czyli jak szfaby kupuja cos z rtv to daja swój stary sprzet do sklepu i kupuja taniej a sklep to sprzedaje albo wystawia na wystawki, jd243@op.pl

A skąd Pan jest


Za Odrą bardzo popularne są tzw. wystawki, czyli wystawianie na chodnik niepotrzebnych mebli, sprzętu AGD i RTV, w ogóle wszystkiego, co zawadza w domu. Przyjęło się, że owe rupiecie leżą jakiś czas - zwykle jeden do dwóch dni - bezpańskie i każdy może zabrać to, co mu się podoba. Dopiero to co zostanie, jest wywożone na śmietnik.
Wielu Polaków nieźle żyje z tego biznesu. Bywa, że na ulicy można znaleźć sprawny telewizor czy lodówkę albo komplet mebli w idealnym stanie.
O terminach wystawek informują zwykle lokalne gazety. Warto też zajrzeć do wydawnictwa Menschen & Märkte. Jest to niewielkiego formatu miesięcznik, który specjalizuje się w podawaniu terminów wystawek w całych Niemczech. Informator można zamówić także z a pośrednictwem internetu, na stronie www.menschenundmaerkteverlag.de.
zeg

Co do tego informatora www.menschenundmaerkteverlag.de. to mozna tez znalezc te informacje w necie za darmo!
Ale to nie ma nic wspólnego z wystawkami w de!
Wystawki w de prosze bardzo - www.wystawki.sold.pl tu umieszczam juz od kilku lat te informacje oczywiscie odplatnie !
Cena za czas ktory na to poswiecam jest nie wielka. Zwlaszcza przygotowanie takich terminow w np excelu jest pracochlonne!
Obawy czy aby dostanie ktos to co zamowil i czy cos znajdzie?
Wiekszosc tych rejonow odwiedzalem wielokrotnie w ciagu ostatnich 10lat.
Wiele rejonow przeszlo rowniez do histori po prostu zmienil sie system wystawiania!
Czy znajdzie-na pewno czy bedzie zadowolony- to zalezy juz od szczescia- czemu? Dla tego ze nie bedzie tam sam!Od 5lat jest tu naprawde duza konkurencja z rozbudowana baza i zapleczem serwisowym. Co nie znaczy ze nie warto.
Pamietam czasy z przed 2lat kiedy to po nawet 1/4 busa przewozilismy przez granice towar rozladowujac wczesniej przed nia i ladujac za nia pelne auta i to tylko po to bo celnik z wopkiem uparl sie ze musza widziec co tam jest!
Teraz tez czesto sie to zdaza i powiem ze wyznaczaja wrecz pasy np dla autobusow na Świecku do rozladunku!
W Jedzrzychowicach to jest normalne od zawsze tzn od kiedy spora ilosc tych co przepuszczaja wpadla za pobieranie co laska ustalonej kwoty.
Co zrobic my Polacy jestesmy nauczeni ze tak juz u nas jest!
A zyc trzeba zwlaszcza kiedy praca malo platna lub jej brak!
Ale do rzeczy.
Wystawki sa w tym roku jak byly w pozostalych z tym ze coraz wiecej rejonow broni sie przed inwazja :) wiec zmieniaja prawo wew. i tak np Landau,Bad Kreuznach wrecz przetumacza na pl lub w wiekszosci jezykow z nowych krajow UE swoje nowe prawa i groz nawet 5000€ za zbieranie i przeszukiwanie kupek!
Co sprytniejsi wiedza ze trzeba to wykozystac - w koncu Polak potrafi i staraja sie nic sami nie podnosic tylko pytajac o przyzwolenie mieszkancow wlascicieli tych rzeczy laduja dalej do aut i tyle!
Ale uwazac trzeba bo jak trafi sie na sluzbiste lub co gorzej na wysiedlenca w trzecim pokoleniu to jazda na maxa mandaty zawlaszczenie tych rzeczy no i kartoteka kryminalna za....no oczywiscie za kradzierz smieci:)
Wszystkich odwaznych i chetnych zapraszam www.wystawki.sold.pl

bardzo proszę o podanie książki z terminami wystawek niemieckich za granicą zgorzelca oczywiście zapłacę chodzi o rok 2007 dziąkuję z góry i podaje adres;julian pakuła
radosna 17 58 560 jelenia góra tel 0757550185

Ja chcę daty wystawek w niemczech. CHcę kupić

Chcę kupić te daty.

Szykam plany wystawek w Niemczech. kupię te daty za przystającą cenę. Proszę dzwonić na numer 015-87-11-267.

Szykam plany wystawek w Niemczech. kupię te daty za przystającą cenę. Proszę dzwonić na numer 015-87-11-267.
Na tą odpowieć prosze szybko oddzwonic.

Mam do zaoferowania plan wystawek na terenie całych Niemiec. Plan ten jest aktualny na rok 2007 zawiera dokładne daty, nazwy miast, dzielnic, ulic oraz dane dotyczące wystawianych rzeczy.Plan zawiera również bardzo przydatny wykaz stacji LPG w Niemczech. Poniżej zamieszczam przykład takiego planu. Cały pakiet jest w wersji elektronicznej na płycie CD w formacie *pdf oraz *txt. Więcej info. nr tel.668238561. e -mail beyki@wp.pl

te wystawki to nie takie hop jak wam sie wydaje ja jezdrze prawie co tydzien to wiem bo z tego zyje a to ze wystawiaja gdzies np.w kazdy czwartek to zwykle brednie

te wystawki to nie takie hop jak wam sie wydaje ja jezdrze prawie co tydzien to wiem bo z tego zyje a to ze wystawiaja gdzies np.w kazdy czwartek to zwykle brednie
A może znasz jakieś serwisy komputerowe, lub firmy utylizujące, lub inne źródła, żeby kupić uszkodzone, zdekompletowane komputery, laptopy, części?

szukam sprawdzonego planu wystawek na 2007 rok lub adresów do firm ssprzedających taki towar.chcę kupić ! INTERESUJĄ MNIE UŻYWANE MEBLE Z BELGI ,HOLANDI -( ADRESY KOMISÓW I TYM PODOBNYCH SKLADÓW ) Może ktoś pomoże z czytających tę stronę. POZDRAWIAM!!!!!!!!! e-mail maxmixkomis@wp.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.