273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

info dla marka co pytał o wystawki w niemczech

Właśnie bylem na wystawce i h.. zabrali mi auto i dali mandat 500euro mam zapłacić jak chce z powrotem auto poje...
Za co niosłem obudowe od komputera. i tyle nawet nie włożyłem jej do auta.
Byli tajniackimi autami śledzili póki cos nie wezme a potem zjawiło się ich więcej daj se spokój a jak juz to wez se z 1000 euro na mandaty jak chcesz autem wrocic do kraju.
moje GG 8578771

Facet
weź się za robotę a nie latac po ulicach i liczyc ,że coś tam sobie zgarniesz z chodnika.
Człowieku co ty sobie wyobrażasz ,że dobre rzeczy będa na ulicy czekały na ciebie?
Wystawiłęś , jak zwykle Polacy , niezła cenzurkę Polakom i takie gnidy jak ty - własnie psują opinię o nas.
Teraz poczekaj , może auto wystawią - to sobie odbierzesz .
A najlepiej weż się za łopatę - może swój rozum wykopiesz.

tak jak ktoś tu napisał,to nie taka prosta sprawa.to ze dowiesz się gdzie i kiedy to nie znaczy ze pojedziesz i zaladujesz auto i bedziesz zarobiony.jak nigdy nie byles to marnie to widze.Jezdze co tydzien od kilku lat,wkrecil mnie w to stary dlatego nie odpadłem. konkurencja jest bardzo duza(sam czasem sie zastanawiam skąd oni sie tam wzięli), towaru juz nie ma tak jak np dwa lata temu,siedzisz kilka dni,spisz w samochodzie, robisz grilla na kuchence gazowej i jeszcze mozna od kogos w leb zarobić.podjedzie ci kilku jugoli i skopią dupe,zabiorą co masz w samochodzie i co na policje zadzwonisz?pamiętaj ze ONI sa tam zameldowani a ty nie.Zdarza sie tez tak czesto ze niemiec wyjdzie i powie ze masz niczego nie ruszac i odjezdzasz ze smutkiem ze juz bys cos podniósł a tu lipa.policje tez juz wzywali na mnie za to ze przejechalem przez ich osiedle.nie jest tak kolorowo jak co nie którzy myślą.

Facet
weź się za robotę a nie latac po ulicach i liczyc ,że coś tam sobie zgarniesz z chodnika.
Człowieku co ty sobie wyobrażasz ,że dobre rzeczy będa na ulicy czekały na ciebie?
Wystawiłęś , jak zwykle Polacy , niezła cenzurkę Polakom i takie gnidy jak ty - własnie psują opinię o nas.
Teraz poczekaj , może auto wystawią - to sobie odbierzesz .
A najlepiej weż się za łopatę - może swój rozum wykopiesz.
baran jesteś!! to żaden wstyd zbierac wystwaki! a co ma piwo chlać i na mszy siedzieć zacofańcu jeden? weż lepiej zejdź z tego swiata zrobisz przysłge innym!

chyba tylko frajer ci za to zapłaci samemu mozna sobie znaleść plan wystawek w internecie

gdzie,czy możesz podać lokalizację?
agnessss30@interia.pl lub gg-5043990.

Mogę załatwić oczywiście odpłatnie plany wystawek w każdym rejonie Niemiec.Nawiążę też współpracę z osobą która handluje takimi rzeczami,lub chciałaby się tym zająć.Jeśli nie masz ochoty sam jeżdzić i męczyć się mogę dla ciebie przywozić towar swoim busem.Mam w tym duże doświadczenie,bo 15 lat pracowałem przy wystawkach.Bliższe informacje na telefon 0691 803 800

od 10 lat jezdze na wystawki nie jest to takie proste jak tu sie niektorym wydaje plany mozesz kupic ale starzy wyjadacze na swoj teren nie wpuszcza Cie moga Ci nawet skasowac auto co robili juz nie raz nie strasze Cie taka jest prawda tym bardziej ze ostatnio w Niemczech wystawki zostaly okrojone wiele regionow odpadlo.....
Dlatego radze wszystkim zanim kupicie plany zastanowcie sie!

kto mi pomoże znaleść plan wystawek?gdzie to można znaleść? interesuje mnie 2008r.prosze o pomoc

ciekawe wystawki sa i byly.Nigdy nie widzialam zeby ludzie sie klucili o jakies zeczy a tymbardziej rozwalali komus auta a widocznie TY nie chcesz miec konkurencij!!!!!!!!!!!!!!

Witam czy możesz mi podać plan wystawek w Niemczech mój mail guratowska@o2.pl bardzo będe ci wdzięczny

Witam możesz mi przesłać na maila plany wystawek w Niemczech lub jakąś stronkę mój mail to guratowska@o2.pl będe ci bardzo wdzięczny

PANIE ADMINSTRATORZE !!!!!!!!!!!!!
PRZECIEŻ TEN POST NI CNIE MA DO HUMORU !!!!!!!!
JEST PO PROSTU OBCIACHOWY
NASI LUDZIE ŁAŹĄ PO NIEMCZECH I ZBIERAJĄ ŚMIECI????
TO JAKAŚ KPINA.

chetnie kupie takie terminy na 2009 moj e-mail wojtekkk68@wp.pl

chetnie kupie takie terminy na 2009 moj e-mail wojtekkk68@wp.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.