Buderus laureatem wyróżnienia SUPER MARKA 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii „systemy i urządzenia grzewcze”. Marka kolejny raz znalazła się w gronie firm ocenianych jako najbardziej rozwojowe i najlepiej rokujące na polskim rynku.

W ramach programu SUPER MARKA 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma, już po raz dziewiąty przeprowadzone zostały badania rynkowe, określające wartość, aktywność i rozpoznawalność marek obecnych na polskim rynku. Analizowane były między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt, usługę, poziom zaufania konsumentów.

Buderus po raz kolejny został doceniony jako marka o silnej pozycji, która stawia na innowacje i rozwój oraz najwyższy poziom obsługi klienta. Buderus jest firmą o długiej tradycji. Powstała w 1731 roku w Niemczech jako przedsiębiorstwo rodzinne Johanna Wilhelma Buderusa. Dziś Buderus to wiodący na świecie producent niezawodnych i wysoce efektywnych rozwiązań systemowych w branży grzewczej. W Polsce urządzenia marki Buderus sprzedawane są od 1994 roku. Od 2002 roku marka należy do Grupy Bosch Thermotechnik GmbH, największego w Europie producenta systemów grzewczych. Klienci cenią przede wszystkim wysoką jakość urządzeń Buderus oraz możliwość ich łączenia w kompleksowe rozwiązania systemowe.

 

Dowiedz się więcej