273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

dobry ekogroszek w Kielcach- gdzie?

Witam , najlepszy dla Was bedzie ekogroszek na krakowskiej dobra cena luzem i w workach po wiecej informacji prosze dzwonic pod nr 797 400 785 pozdrawiam

Ja kupiłem na krakowskiej kolo Ag...my. Pali się nie najgorzej i nie śmierdzi, ale tyle popiołu to jeszcze nie miałem... Chyba wszędzie sprzedają jakiś badziew...

Potwierdzam. Na terenie Agromy sprzedają dziadostwo

Miałem opory ale kuzyn mnie namówił na zamównie ekogroszku przez internet. Znalazłem Polski Węgiel Dystrybucja i w ten sposób bardzo dobry jakościowo towar. Przywieźli mi go bez żadnych dodatkowych opłat dwa dni po złożeniu zamówienia. Worki mocne, nie rozlatują się a w środku suchutki groszek.Musiałem tylko wyregulować piec ale to mi powiedzieli na ich infolini jak to zrobić.

wszystko na temat skadow na krakowskiej
http://uwaga.tvn.pl/64320,news,1,duza_spolka_handlujaca_weglem_dzialala_na_szkode_klientow,reportaz.html
http://uwaga.tvn.pl/65367,wideo,434963,skladyweglapl__najwiekszy_detaliczny_sprzedawca_opalu_w_polsce__w_tarapatach,skladyweglapl__najwiekszy_detaliczny_sprzedawca_opalu_w_polsce__w_tarapatach,reportaz.html

Dobry Ekogroszek oryginalnie pakowany Pieklorz i Retopal jest w Hurtowni Maraton na Dąbrowie k/Kielc.

Ja kupuje w workach najczęściej z allegro, trzeba wybierać te o wysokiej kaloryczności no i stosunkowo wcześniej żeby nie dostać mokrego.
--
pozycjonowanie-kielce.biz

Hej, ja na tą zimę zamawialem od nich http://www.favore.pl/382484_tanie-drewno-kominkowe-krakow-skawina-wielkie-drogi-malopolskie.html i musze powiedziec, ze całkiem fajnie się palił. Podobało mi się to, że własciciel nie wymyślał dodatkowych kosztów za dowóz itp.

najlepszy węgiel mozna kupić w Smarttransie. Ja kupiłam już 3 raz i jestem bardzo zadwolona. Transport na cały kraj. Uczciwa firma. A jeśli wcześniej zamówicie to załapiecie się na promocję. Ja zawsze zamawiam wcześniej. Zawsze mi dowiozą na czas. Fajnie się pali i co najlepsze długo się pali

kontakt 534-750-000

Witam. Zawsze zamawiam ekogroszek w Smarttrans maja tam najlepsze produkty a przy okazji najtansze. polecam

Chciałem zapytać czy ktoś brał eko groszek z firmy WIXPOL

nie polecam zaczęli sprzedawać jakis syf po890,00 zatonę

byłem zakupiłem i nie pożałowałem towar mimo na taką pogodę był suchy i bardzo przystępnej cenie nie po 890 zł a kolega wyżej musi być chyba z konkurencji

a cha a jednak konkurencja OAZA więc dopieka konkurencji

Ja ekogroszek kupuje na składzie opału Morawica Wojda 1 juz 3 sezon jestem bardzo zadowolony z jakosci ich towaru. Opał ten ma bardzo dobre parametry, nie spieka sie i ma bardzo mały popiół. W tym roku kupiłem u nich luz po 740 zł pakowany sprzedają po 820 zł naprawde mają bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu do innych składów. 100 % polecam , telefon kontaktowy na skład 604 588 550

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.