265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

dobry ekogroszek w Kielcach- gdzie?

Cześć, naprawdę dobry ekogroszek jest w firmie CARBON na ul. Hauke Bossaka 8 w Kielcach. Ja mam piec dobrze ustawiony pod ich ekogroszek i wypala się rewelacyjnie.Żadnych spieków, a popiół podobny do popiołu z papierosów. Tylko ustawienie pieca mi zajęło ok. 2 miesiące prawie co wieczór po pracy. A jeszcze daje dużo ciepła. Nigdy nie narzekałem na ekogroszek z tej firmy.

Ja po opiniach Zygmunta i Janka zamówiłem u tego gościa co podali do niego maila i telefon. Faktycznie ekogroszek bardzo ładnie wygląda, bez miału, kocioł teraz grzeje tylko wodę ale widać że w zimie będzie uciecha. Mały minus tylko za dostawę, 16 dni ale już wniesiony do kotłowni i czeka zimy.
Dzięki za namiary.

Witam ja tez zakupiłem ten eko groszek,pochodzi o z Bobrek Centrum z jakiejs nowej ściany wydobywczej. Sprzedaje go firma CHEMI-KAS. Zamówiełem 5 ton płatne z góry z dowozem wyszedł mnie 910zł (drogo), jak narazie grzeje tylko wode ale musze powiedzieć ze ma kopa:) POLECAM

Witam. Dziwiło mnie trochę że piszą i dzwonią do mnie ludzie z okolic Kielc.
Zapytałem w końcu skąd mają na mnie namiary i dowiedziałem się że z jakiegoś forum o ogrzewaniu.
Zygmunt, Janek i ostatnio Darek brali eko u mnie. Wnioskuję po wpisach że p. Zygmunt podał mojego maila i numer telefonu.
Jak widać dobry produkt sam się reklamuje i nie trzeba szkalować innych żeby sprzedać.

Witam, sprzedaję ekogroszek importowany z Czech - kopalnia Komorany oraz kamienny importowany z syberyjskiej części Rosji. Oba ekogroszki palą się bardzo ładnie, nie szlakują. Posiadam uczciwy skład opałowy niedaleko Kielc, zachęcam do zakupu kilku worków na próbę.
Jeśli chodzi o czeski eko to proszę pamiętać że pod tą nazwą sprzedawane są różne śmieci, najlepiej kupić kilka worków i przetestować. W ten sposób unikniemy rozczarowań.
Zachęcam do skorzystania z mojej oferty.
PHU KOMAX http://www.sklad-opalu.com.pl/

Ceny ekogroszka szaleją

Węgiel ekogroszek 1999 b.d. 2002 b.d. 2006 550 zł/t; 2008 700zł/t; 2010 800 zł/t

Już widziałem oferty za ponad 800 zł, a co to będzie w następnym roku.

Ja zakupiłem zeszłym roku na składzie w Kielcach na Hauke Bosaka. Towar w porządku, nie szlakuje, brak problemów z popiołem, wartość opałowa wysoka gdyż szybko grzał wodę do zadanej temperatury. Z czystym sumieniem mogę go polecić innym. Kontakt do składu: 661-628-700

Podbijam temat

Ostatnio kupiłem na Hauke Bosaka w Kielcach "Carbon" kilka ton ekogroszku - mała wartość energetyczna, dużo żużla i popiołu ; jak kupowałem po torochę w lato mieli dobry ekogroszek a jak kupiłem więcej to jakiś gorszy mi dali, może teraz mieszają z węglem, nie polecam ich.

zawsze moższe spróbować znaleźć dobry niedrogi punkt przez producenta pieca/ lub najbliższego dystrybutora tej firmy

Co wy mówicie na Hauke Bosaka że jest zły ekogroszek. Mi się wypala znakomicie. Dużo ciepła daje, na piecu mam ustawione 60 st i non stop mi tyle trzyma, a popiół jest bardzo miałki bez spieków. Ja go polecam, a obsługa bardzo kompetentna, odpowiadają na wszystkie pytania jakie im zadaje.

Co wy mówicie na Hauke Bosaka że jest zły ekogroszek. Mi się wypala znakomicie. Dużo ciepła daje, na piecu mam ustawione 60 st i non stop mi tyle trzyma, a popiół jest bardzo miałki bez spieków. Ja go polecam, a obsługa bardzo kompetentna, odpowiadają na wszystkie pytania jakie im zadaje.

witam
po ile mają luzem , wcześniej kupowałem na kolberga , ale w tym roku przesadzili spieków szllaki itp pełno a i cena spora

Dziękuję jeszcze raz Zygmuntowi i Jankowi za namiary na tego gościa z groszkiem. Naczekałem się w tamtym roku na dostawę i wyszło drogo ale to pierwsza zima kiedy naprawdę zamiast siedzieć w kotłowni to mogłem posiedzieć z rodziną w domu. Spalanie do poprzedniego sezonu ze 30% niższe, żadnych skwarów w piecu i mało popiołu, groszek suchutki, żadnego miału.
Lepiej zapłacić trochę więcej i spać spokojnie. Dzwoniłem w piątek czy ma węgiel i od razu zamówiłem na następną zimę. Mówił że teraz dostawy na bieżąco i że od 1 lipca węgiel idzie 9% do góry także nie mało.
Mam dostać w środę, jak dojedzie to napiszę jak w tym roku wygląda..
Jak ktoś szuka to proszę numer telefonu: 509 802 200.

No to mogę już coś napisać. Groszek dotarł praktycznie na trzeci dzień po wpłacie, wysłałem potwierdzenie przelewu. Worki mocne, nic się nie rozwala, ładnie spakowane, palety pospinane taśmą we wszystkie strony. Widać że worki zaparowane od środka ale węgiel suchy. Trochę jakby drobniejszy jak w zeszłym roku ale w ogóle nie słychać go żeby chrupał w podajniku, może dlatego. Właśnie kończy się worek bo grzeję również wodę latem. Popioł drobniutki ( miałki ) i mała jego ilość chyba nawet mniej jak z zeszło rocznego.
Szkoda że mieszka tak daleko i tyle kasy trzeba wywalić za transport ale warto.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.