265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

dobry ekogroszek w Kielcach- gdzie?

Od 3 lat kupuje w firmie CARBON Kielce. Chłopaki tam pracujące są naprawdę kompetentni. Zawsze mi doradzali jak z opałem. Wcześniej miałem piec zwykł SAS, to orzech od nich to rewelacja. W tamtym roku założyłem piec defrowski eko comfort plus. Kupiłem ekogroszek od nich mówili że tak samo się będzie palił co orzech i mieli rację. Popiół elegancki, miałki, zapomniałem że mam piec, a popiół nie wyrzucam do kosza naśmieci tylko na trawkę posypuje bo go wcale nie widać, wygoda. Niecałe 4 worki na ciepłą wodę latem. W zimę na sezon ok 4 tony na 280 m^2. W tym roku też biorę od nich.Nie zawiedli mnie. Polecam.

Piotrek
Czy Ty w Carbonie kupowałeś ? Może się pomyliłeś ?
Ponieważ mam blisko ostatnio trochę u nich kupiłęm, tragedia, żużel, mokry , pakują na oko. Nadal nie polecam a już myślałem że się coś zmieniło. Czuje że część postów to kryptoreklamy.

Nie tylko Ty tak sądzisz.
Siedzi tu chyba cała obsada z firmy Carbon :) Zawsze sprzedają super węgiel i nigdy nie mieli lipy :) Węgiel z Bobrka z nowej super świetnej ściany wydobywczej, dajcie spokój bo brzuch boli ze śmiechu.
Pytajcie wśród znajomych, tak znajdziecie dobry opał.

Dziękuję Jaro za opinię i namiary, faktycznie drogo wyszło ale już widzę że chyba pierwszą zimę spędzę przed telewizorem a nie w kotłowni :)

Ja jestem z Kielc ale kupuję ekogroszek ze Zgorzelca (taniopal.pl)
Zamawiam przez Internet , dowożą w kilka dni, groszek suchy wydajny i pakowany bez ściemy jakiejś.

[quote: Radek]Ja jestem z Kielc ale kupuję ekogroszek ze Zgorzelca (taniopal.pl)
Zamawiam przez Internet , dowożą w kilka dni, groszek suchy wydajny i pakowany bez ściemy jakiejś.

[/quote]
A który kupujesz bo ja testowałem tego czecha co w Casto pisze że POLSKI WĘGiEL KAMIENNY i było całkiem odwrotnie czyli wilgotny, okraszony trochę miałem a wydajny to był przy ubywaniu z zasobnika.

Kolego, nie bądź śmieszny
Ja nie z konkurencji , rozczaruje cię

Siedzę na tym forum już długo i widzę jak po konkurencji jeździsz nie tylko w temacie węgla , wystarczy poczytać kilka tematów ,
dla mnie takie metody są nie fair, dlatego o tym piszę

[quote: zbulwersowany ]Kolego, nie bądź śmieszny
Ja nie z konkurencji , rozczaruje cię

Siedzę na tym forum już długo i widzę jak po konkurencji jeździsz nie tylko w temacie węgla , wystarczy poczytać kilka tematów ,
dla mnie takie metody są nie fair, dlatego o tym piszę [/quote]

Kolego jeżdżę to tych którzy sami się chwalą co chwila pod innym nickiem i to może być śmieszne.
Jak robią takie cud kotły to dlaczego ludzie do mnie piszą czy dzwonią a nie do nich.
A czy w którymś temacie widziałeś żebym coś reklamował czy czymś się chwalił.
Ty powielasz te same posty to co o tym myśleć.
Piszę obecnie na 3 forach i zawsze pod tym samym nickiem, tego nie zauważyłeś ?
Ilu Ty używasz ?

Kupiłem w karbonie do Defro Eko-duo faktycznie wypalil sie ładnie nie szlakował , popiołu niewiele . Ale jak przyszedł mróz większy to sie okazało że i ciepła z niego mało a cena jak wszędzie .

Jak dla mnie do tej pory co kupowałem9 2 sezony) to z Eko -flame na Chorzowskiej , groszek był najrówniejszy , za każdym razem prawie taki sam , trochę szlakuje ale czasem jest wilgotnawy za to energetycznośc wysoka .Za worek było 22 zeta .

piszcie konkretniej .

Ktos może na Kolberga w NOWEK kupował jakieś opinie , bo podobno dobry?

w ekoflame to sama woda w workach a i waga takiego worka to zamiast 25kg to jest 22-23 kg odliczyć wodę to ok. 21kg

Ja kolejny sezon opalam z CARBONU, jest w porządku,. Od trzech lat ta sama jakość nic się nie zmieniło. Piec wyregulowany pod towar z ich firmy i jest ok.

Kupuję od lat od gościa z Piwowarskiej na Siejach. Z tego co mi wiadomo ma wyłączność od Katowickiego Holdingu Węglowego. Ekogroszek Ekoret. Zaznaczam że ja zawsze kupuję luzem. Nigdy nie brałem workowanego. Ale produkt jak dla mnie znakomity. Proponuję spróbować wziąć sobie trochę w worku Ekoretu luzem. W tym roku płaciłem po 800 zł. Zawsze biorę 5 ton i transport mam gratis. Pozdrawiam

Dodam jeszcze że spala mi idealnie na retorcie okrągłej, taką posiadam w moim kotle.

Dziwne, bo u mnie w tym roku węgiel z CARBON się nie sprawdził. Ustawienia z poprzedniego sezonu maja się nijak do obecnych. Węgla idzie więcej a ciągłe spieki i żużel doprowadzają do szału.

Osobom chcącym kupić eko najwyższej jakości polecam towar z kopalni Mysłowice-Wesoła (sort groszek II). Gwarantuje że każdy będzie z niego zadowolony. Na dzień dzisiejszy ten groszek workowany kosztuje u mnie 880zł/tona. Przy samodzielnym odbiorze daję rabat, podobnie przy "większej ilości".
Ogólne parametry węgla z Wesołej można sprawdzić na stronie holdingu węglowego, bezpośredni link: http://www.khw.pl/get.php?pldown=45
Zainteresowanych zapraszam na stronę http://www.sklad-opalu.com.pl/ bądź na allegro: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3898165

Ja brałem na kolberga u Nowka i to był mój błąd węgiel do dupy spieki pełno śmierdzącego dymu podczas spalania sąsiedzi wku........... a no i oczywiście odwiedziny straży miejsckiej kilka razy podczas sezonu porażka

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.