273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Zarobki - firmy handlowe np. Iglotech,Elektronika,Beijer,Grasso itp.

Blauuu - Wigmors?
To najgorsza firma w polsce. Najniższe wypłaty i chora atmosfera.
Lepiej wyjdziesz na lini produkcyjnej.
? - to nie wyścig szczórów tylko życie.

Pytacie jaki klimaty panują w firmach>?
A o co kurde chodzi ..robota jest i tyle, ważne żeby kasa szła! To nie kawiarnia...żeby szukać klimatów!! Im większa firma tym większa cytryna.
Czy w Grasso, Wigmorsie czy Yorku wszędzie znajdziesz dupka i frajera, a kumpla (prawdziwego) ze świecą szukać. Szczurolandia - toure de Europe ...i tyle
Profesjonalnie trzeba brać życie na chłodno!! Kasa i do domu...albo do kawiarni w poszukiwaniu klimatów!!
Powodzenia

Pytacie jaki klimaty panują w firmach>?
A o co kurde chodzi ..robota jest i tyle, ważne żeby kasa szła! To nie kawiarnia...żeby szukać klimatów!! Im większa firma tym większa cytryna.
Czy w Grasso, Wigmorsie czy Yorku wszędzie znajdziesz dupka i frajera, a kumpla (prawdziwego) ze świecą szukać. Szczurolandia - toure de Europe ...i tyle
Profesjonalnie trzeba brać życie na chłodno!! Kasa i do domu...albo do kawiarni w poszukiwaniu klimatów!!
Powodzenia
A co Ty masz wspólnego z Sabroe?

Sabroe to marka sprężarek duńskich obecnie firma nie istnieje została wchłodnięta przez producenta wysztkiego co można ..czyli Jonson Controls.
Ale troche tych sprężarek jest na rynku a ja handluje częsciami zapasowymi do tych sprężarek. Głównie amoniak...a co zainteresowany ?

Sabroe to marka sprężarek duńskich obecnie firma nie istnieje została wchłodnięta przez producenta wysztkiego co można ..czyli Jonson Controls.
Ale troche tych sprężarek jest na rynku a ja handluje częsciami zapasowymi do tych sprężarek. Głównie amoniak...a co
zainteresowany ?

Nie jestem jakoś specjalnie zainteresowany. Ale to wygląda tak, jakbyś miał na nazwisko Sabroe.

Sabroe to marka sprężarek duńskich obecnie firma nie istnieje została wchłodnięta przez producenta wysztkiego co można ..czyli Jonson Controls.
Ale troche tych sprężarek jest na rynku a ja handluje częsciami zapasowymi do tych sprężarek. Głównie amoniak...a co zainteresowany ?

Tak zainteresowany! Kolega pracuje jeszcze w Yorku?
Wiadomość prosze na amadablam@gazeta.pl

Przeczytalem temat i kilka innych i nie bardzo wiem czy warto aplikowac do tego rodzaju firm.
Mam 4 lata w branzy chlodnictwo-klimatyzacja doswiadczenia (firma wykonawcza, ale blizej mi do handlu) - propozycje z firm jak w temacie to ~2500-4000 netto. Zastanawiam sie czy szukac czegos innego czy dolaczyc do grona handlowego :)
Prosze o porade

Bzdury !
Pracowalam w jedenj z wymienionych firm handowych na stanowisku handlowca i o zarobek 3000 pln netto nawet sie nie otarlam

handlowcy sa wykorzystywani jak ciepłe bułeczki
Dzialam w branzy prawie 7 lat i powiem jedno wiecej zarabiaja serwisanci i monterzy niz zwykły handlowiec który wykonuje 10 razy wiecej pracy niz oni
Zarobki w takich firmach plasuja sie od 1200 na reke do 2000
w mniejszych firmach wykorzystuje sie osoby z wlasnymi autami dając jedynie ryczałt żedu 400 PLN na miesiac

kazdy orze jak może...o tym sie nie mowimy ale lepiej krecic na lewo i po znajomych Dealerach

Grasso nie wchodzi w rachubę -zrezygnowali z handlu ,zajmują się tylko serwisem i montażem .

Ja także odradzam TERMO SCHIESSL.
Mają się za najlepszych, banda zarozumialców i do tego podkupują pracowników z innych firm mając nadzieję przejąć bazę danych po czym po okresie próbnym nie przedłużają umów niby ze się nie sprawdziłeś w jednym roku zrobili tak przynajmniej 4 osobom w kraju.

ktoś jest w stanie potwierdzić te informacje o termo-schiessl? jak to wygląda i jakie zarobki mniej wiecej?

Witam,
ja nie potwierdzam żądnych tych informacji o Termo. Znam ich i są faktycznie dobrzy w tym co robią- a takei komentarze tylko powstaja od słabych pracowników którzy faktycznie poza sprzedaniem listy kontaktów niczego wiecej ze sobą nie wnoszą.
I nie jestem pracownikiem firmy Termo Schiessl

Termo może jest i dobre ale w sprzedaży czynnika i oleju - supermarket. Jak przychodzi to porządnego chłodnictwa i doborów to w większości leżą i kwiczą. poza tym w walce o słupki oferują towary bezpośrednio końcowym i startują do montaży. Oby tak dalej..... to monterzy u nich nic nie kupią.

Termo zarozumialstwo, kopanie klienta w 4 litery.
+ oszukiwanie klienta na ilosci czynnika.
Nie zostawiajcie w butlach ani kropli gazu bo za niego zapłacicie jeszcze raz.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.