265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Zarobki

Ile w takim grasso czy yorku mozna zarobic na stanowisku kierownika projektu (project manager)? Prosze o opinie. Za wszystkie odpowiedzi dziekuje.

Pewnie dużo

Pewnie dużo
Wiesz ile? I pamietaj ze Cena Czyni Cuda

Pewnie dużo
Ja serio pytam.

Ja tez jestem ciekawy ile mozna wyciagnac jako proj. manager z doswiadczeniem w takich firmach, jak trane, york czy grasso. Obecnie poszukuje pracy jako pm. Jesli ktos moze podpowiedziec to bede wdzieczny.

A czy wiecie moze, ile mozna zarobic w takich firmach, jak CIAT czy LENNOX na stanowisku Specjalisty ds. Klimatyzacji, Inzyniera Sprzedazy badz Kierownika Produktu?

Ile w takim grasso czy yorku mozna zarobic na stanowisku kierownika projektu (project manager)? Prosze o opinie. Za wszystkie odpowiedzi dziekuje.
A mnie bardziej interesuje atmosfera panujaca w pracy (i prosze mi nie mowic, ze 78% N2, 21 O2 itd., bo takie odpowiedzi sie juz zdarzaly). Jacy sa ludzie, jak sie z Nimi wspolpracuje. Moze troche o Menadzerach... Prosze wylacznie o rzetelne wpisy zarowno Pracownikow, jak i Wspolpracownikow oraz firmy handlowe i wykonawcze wspolpracujace z Grasso. Z gory wielkie dzieki za wszelkie sugestie.

Ile w takim grasso czy yorku mozna zarobic na stanowisku kierownika projektu (project manager)? Prosze o opinie. Za wszystkie odpowiedzi dziekuje.
4500 brutto.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.