Gość: Robert
2006-12-22 00:00
#1
Wirowy generator ciepła z udziałem zimnej syntezy jądrowej
Gość: Andrzej
2006-12-23 00:00
#2
i jeszcze tutaj:
http://darmowa-energia.eko.org.pl/
zakładka: Ciepło -> "Pompa kawitacyjna cz.1 i 2", oraz "Mechaniczny generator ciepła".
Gość: atek
2007-01-05 00:00
#3
przeczytałem - pobieżnie. super!!! prawie darmowa energia
"Jak to naprawdę działa?
Tak jak nasz organizm. Woda pobiera elektrony z otoczenia (żywność) przerabia je wg określonego schematu zawartego w wirach czasu (programie) tak jak do tego służy DNA w komórkach przy obecnym poziomie wiedzy (a raczej już wczorajszym) a następnie odbudowuje pierwotną postać wody po wyrzuceniu antyneutrino i nadmiaru energii. Swobodny elektron najpierw uwalniany jest z więzi wodorowych przez zawirowanie wody a następnie ponownie wychwytywany przez jądra wodoru i uzupełniany przez transcendentalne neutrina.
A teraz moja uzupełniająca wiedza na temat Wszech-Energii
Nie kryję, że chodzi o Boga, ale w innym pojęciu niż zwykle.
Bóg jest Największy z Największych i Najmniejszy z Najmniejszych. Cały Wszechświat duchowy i materialny jest Jego energią. On jest wszędzie. Przenika Słońca i mieszka w naszym ciele i uśmiechu. W Nim żyjemy, poruszamy się i Nim oddychamy. Nie można od Niego uciec, ponieważ jest On wszystkim jako energia i wszystkim jako inteligentna Osoba.
Obrazowo mówiąc, jest tak wielki, że niebo i światy materialne mieszczą się na Jego paznokciu. A z drugiej strony jest tak mały, iż cały potrafi schować się w najmniejszej części kwantowej. Jego Wszechmocna Miłość i transcendencja nie ma żadnych ograniczeń. Człowiek niełatwo sobie to wyobraża. Lecz gdy Go prawdziwie pokocha w sposób wolny - stanie się Mu podobny.
Na marginesie mówiąc
Ten proces tak faktycznie przebiega również w naszym organizmie i każdym innym żywym stworzeniu. Dlatego żywa woda bo daje nam siłę, rozpatrując cały proces na poziomie elementarnym. To właśnie subtelne zachwiania równowagi energetycznej na niedostrzegalnym normalnie poziomie są odpowiedzialne za różne choroby..."
darmowa energia, bo daje ją nam Bóg...
w artykule tym jest jeszcze sporo ciekawych stwierdzeń. aha, zapomniałem, że generator działa na nieistniejące cząstki poruszające się z prędkością wielokrotnie większą od predkości światła (tachiony). Przeczytajcie...
Gość: kufel
2007-01-05 00:00
#4
Środkiem wirowego generatora ciepła jest Bóg, jak zrozumiałem, a nie ziemna synteza jądrowa i gdy ona dojdzie do Niego według swej istoty i siły swych działań, wówczas osiągnie ostateczny i najgłębszy swój kres generowania. Nastąpi to wtedy, gdy wszystkimi siłami swymi dokopie się, do srodka i posiądzie prędkość obrotową równą prędkości światła. Jeśli zaś nie doszła jeszcze do tego stopnia, kiedy jeszcze nie można osiągać wszystkich sił swoich, to chociaż jest w swym środku, przez łaskę Boga i Jego udzielanie się jej, to jednak czując jeszcze siły i pociąg do dalszego drążenia - nie jest energią wyzwoloną. Jest wprawdzie w swym środku, lecz nie najgłębszym, więc może jeszcze drążyć dalej, ku największej głębokości .
Należy wiedzieć, że generator jako taki, nie ma jak inne ciała ani: długości, ani szerokości, ani wysokości, lub jakiejś mniejszej lub większej głębi w swej istocie. Tym samym nie ma w niej części, które mogą ulegać awarią, ani żadnego różniącego się "zewnątrz" i "wewnątrz", jest bowiem jednolitść i nie ma żadnego centrum głębi, a tym mniej głębokości wymiernej. I nie może być bardziej oświecony od Roberta, jak ciała fizyczne, lecz cały jest jednakowo - bardziej lub mniej inżynierski, podobnie jak podręczniki, które całe jest jednakowo mniej lub bardziej prześwietlone.
ale sobie popisałem
Gość: T. Brzęczkowski
2007-01-06 00:00
#5
Esencją jest światło, czyli energia skierowana na jakiś cel. Zarodziem każdego kamienia, każdego metalu . Musisz dany metal czy kamień, tylko potrzeć albo rozbić i już zaczyna iskrzyć. Gdyby tego nie było, połknęłyby światło pochodzące z zewnątrz i ... czrna dziura. Podstawową strukturą wszystkiego, absolutnie wszystkiego co widzisz na Ziemi, jest energia. Dlatego tak łatwo przychodzi cokolwiek przemienić, albo materializować, czy nawet enrgię zatrzymać, czy dozować.
Energia stwarza to, co chcemy, i przy odrobinie rozumu i wyobraźni nie ma innego wyjścia. Miej to wszystko na uwadze, gdy wchodzisz w jej aplikowanie i sterowanie. Jesteś energią. Dlatego goźne jest jej nizrozumienie, niekontrolowanie. To nie przemija. Ty tak. Twoje ciało nie przetrwa uwolnionej, niesterowanej energii. Szanuj, ochraniaj, pielęgnuj swoją energię, jest nieograniczonym światłem, esencją wszystkiego co widzisz, i co jeszcze zobaczysz - nie tylko fizycznymi oczami.
Gość: ola
2007-01-08 00:00
#6
Przeczytałam pobieżnie obie strony. Jest to dla mnie trochę za trudne przyznam, ale jeżeli bym się przyłożyła to może mogłabym stwierdzić czy druga strona (pompa kawitacyjna) jest bzdurą czy nie. Natomiast dla mnie strona o wirowym generatorze ciepła jest mało zjadliwa w sensie inzynierskim. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam dane techniczne, ale pokusiłam się o baaaardzo uproszczone wyliczenia :
Orientacyjne zapotrzebowanie na ciepło 200m3 (dane w tabelce ) to około 4 kW (200m3*20W/m3)
Zużycie prądu wirowego generatora to 1,8 kW ,
Czyli do zapewnienia 4 kW ciepła zużywa 1,8 kW prądu czyli wskaźnik COP 2,22
Biorę pierwszy lepszy katalog klimatyzatorów :
pompa ciepła zapewnia 3,87 kW i zużywa 1,135 kW energii czyli wskaźnik COP 3,41
Wskaźnik COP niski w przypadku generatora.
Albo ja coś źle zrozumiałam. Pozatym mieszanie nauki z istotami nadprzyrodzonymi, jak pokazuje historia, nie prowadzi w dobrą stronę
Gość: Wojtek
2007-01-08 00:00
#7
Nie trzeba wchodzić na stronkę żeby wiedzieć, że ten wątek powinien być w dziale Humor. Zimna fuzja w warunkach kontrolowanych to jak narazie dział fantastyki a nie nauki.
Gość: tece
2007-01-10 00:00
#8
Słusznie Ola zwróciła uwagę na niezbyt rewelacyjną efektywność energetyczną tego urządzenia.
Wogóle informacja jest mało wiarygodna jeżeli bazuje na fałszywych danych. Koszt uzskania energii cieplnej do ogrzewania okroślono tam na poziomie 30 % kosztów ogrzewania kotłem gazowym, dla cen 0,4PLN za 1 kWh i 0,85 PLN za 1 m3 gazu, przy efektywności energetycznej 1,75. Jest to bzdura. Spróbuję policzyć wg cen, po których ja płacę;
Gaz 39,5 MJ/ m3 = 10,97 kWh
10,97 x 0,93 (sprawność kotła) = 10,2 kWh /m3
1,3 PLN (cena gazu) : 10,2 = 0,127 PLN /kWh
0,127 PLN, tyle kosztuje mnie 1 kWh z gazu.
Generator wirowy;
Taryfa dzinna 0,45 PLN : 1,75 = 0,26 PLN / 1 kWh
Taryfa nocna 0,26 PLN : 1,75 = 0,15 PLN / 1 kWh
Tak więc ogrzewanie gazowe jest sporo tańsze. Wobec tego nie 30%, jak tam napisano ale zależnie od taryfy odpowiednio ok 115 i 205 %. Spora różnica.
MOja klima z pompą cipła ma COP 4,5 (dla T zewn 5,5 st. C).
Pozdrawiam
Gość: ola
2007-01-10 00:00
#9
Dzięki za dokładne wyliczenia. Pieniądze bardziej przemawiają do wyobraźni naiwnych.
Pozdrawiam
Gość: Doctor No
2008-12-30 00:00
#10
Prawdziwe wyjasnienie na czym to wlasciwie polega tzw zimna fuzja, wzory reakcji wg ktorych przebiega sa na:
http://ludzie.playmobile.pl/doctor+no
A co sie tyczy ww obliczen:
1. Nie uwzgl faktu ze urzadzenie Wtg-S pracuje tylko 15 min/1 h.
2. Laczna sprawnosc wynosi wiec 600%, z ta drobna roznica, ze nie przy T=5,5 jak dla pomp ciepla, a -20.
Gość: Doctor No
2008-12-30 00:00
#11
Obecnie Wtg-S nie sa oferowane, bo- byly zbyt dobre. (ich cen nie mozna bylo brac serio, gdyz byla to jednostkowa produkcja). Ponadto byly to urzadzenia wielodyskowe. Obecnie jest w sprzedazy gen 8, jednodyskowa, znacznie ulepszona dzieki Vladymirowi.
www.ooo-vtg.ru
Sprawnosc nominalna przy tej jednodyskowej serii nieznacznie przekracza 100%, a ceny sa na poziomie taniego pieca gazowego.
Funkcjonuje 1 w okolicy Sulechowa, wkrotce bedzie tez w Poznaniu.
Gość: Doctor No
2008-12-30 00:00
#12
Towarzysz tece robiac obliczenia nie wzial pod uwage ze to radziecki projekt dla syberyjskich zim.
Obecnie Vladymir zbudowal z ekipa lepsze maszynki, o sprawnosci ponad 100x (10.000%).
@Ale poniewaz jest ono oparte na moich projektach z 1972r silnika ponadswietlnego, to nikogo to nie interesuje, gdyz kazdy katolik stuknie sie w glowe, podobnie jak tow. Sekretarz Dziwisz na wiesc o tachionach-
Czastkach Duszy Ludzkiej.
Prawda?
Gość: Doctor No
2008-12-30 00:00
#13
Podsumowujac: tylko kol. T. Brzeczkowski zrozumial idee tego urzadzenia zanim zostala opublikowana.
Chyba w zwiazku z tym ma prawo do zobaczenia go przed prof. Kaczynskim?
Gość: tece
2008-12-31 00:00
#14
Fajnie jest wejść z końcem roku w sferę metafizyki. Nawiedzeni są potrzebni Temu Światu.
Chociaż nie jestem zwolennikem teori spiskowej, to jednak czasem też mi się wydaje, że komuś nie pasuje tania energia.
Z naszego podwórka: Z zemsty politycznej utrudniane są odwierty geotermalne w Toruniu (nie jestem sympatykiem Rydzyka, a na Tuska swego czasu nawet niestety głosowałem).
Gość: krzysio
2008-12-31 00:00
#15
odwierty geotermalne w Toruniu nie są utrudniane. po prostu państwo nie chce ich Rydzykowi sfinansować, bo energia z nich uzyskana ma służyć tylko jemu i jego interesom. ponieważ ja też jestem cząstką tego państwa (płacę podatki i to wcale nie małe) również nie chcę dawać kasy komuś kto i tak ma jej za dużo.
a zresztą, przecież Rydzyk z tego co piszecie powinien mieć możliwość pobierania energii prosto od Boga, więc w czym problem?
zimna fuzja - jeszcze nikomu się nie udało przeprowadzić w warunkach kontrolowanych tak, żeby wyjąć więcej energii niż się włożyło.