273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

wegiel antysmogowy

Czy jest cos takiego co nazywa się węgiel antysmogowy? Widziałem takie napisy na workach jedengo ze sprzedawcow. Tosciema co?

Jasne. Nie ma czegos takiego. Bzudura. Wiem jedno tylko wysokojakościowy węgiel sztygar o mocy do 28 MJ można splac czysto czyli ebz dymu z koina. Mam swiadomosc ze jakies pyly dostają się do powietrza ale w dozwolonej minimalnej wartości która nie zagraza zyciu.

ekogroszki sztygar fajna sprawa tylko ze trochę drogo. Chociaż dla czystszego powietrza warto kupic drzej lepszy którego spala się mniej bo jest wydajny. Teraz jakiś konkurs ogłosili wiec może zwroca mi koszty juz poniesione na ekogroszek jakas czwórkę wydalem wiec gra jest warta swieczki. Tylko fajną fotką musze ich zaskoczyć z węglem rzecz jasna

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.