Innowacyjny elektro-jonizacyjny filtr antysmogowy CLEAN R firmy PRO-VENT, z opatentowaną technologią Stopfield®, to urządzenie pozwalające wyeliminować jedną z największych bolączek dużych miast – zanieczyszczone powietrze. CLEAN R zapewni odfiltrowanie z powietrza, napływającego do wnętrza domu, cząstek stałych nawet o średnicy 1μm. Redukcja pyłów zawieszonych na poziomie aż 99,98%, wywiera dobroczynny wpływ na zdrowie oraz samopoczucie, gwarantując tym samym świeże i czyste powietrze zarówno we wnętrzach domowych, jak i publicznych.

Stwierdzenie, że jakość życia definiowana jest przez jakość wdychanego powietrza nie będzie stanowić dużego nadużycia, gdy porównamy haust powietrza zaczerpniętego na skraju lasu do tego, którym raczymy się w mieście. Innowacyjna technologia, opatentowana przez firmę PRO-VENT, pozwoliła na stworzenie bariery, która w 99,98% oczyszcza napływające do domu powietrze. Głównym zadaniem filtra jest wyłapywanie i neutralizowanie związków chemicznych, pyłów, bakterii, wirusów i alergenów. CLEAN-R nie tylko chroni organizm przed zanieczyszczeniami, ale i zamienia nasycone toksynami powietrze w rześką, czystą i pozbawioną pyłów bryzę, którą cieszyć możemy się już nie tylko na łonie natury, ale i w zaciszu własnego domu.

Antysmogowy filtr CLEAN R może zostać zamontowany tam, gdzie funkcjonuje wentylacja mechaniczna dowolnego typu: nawiewna, nawiewno-wywiewna lub rekuperacja. Istotą jego działania jest opatentowana technologia Stopfield®, odpowiadająca za generowanie pola siłowego doskonale separującego unoszące się w powietrzu cząstki, które następnie poddawane są neutralizacji. Dodatkowym jego atutem jest możliwość prozdrowotnej jonizacji ujemnej powietrza nawiewanego do wnętrz, wzmagającej wrażenie rześkości i świeżości. Oczyszczone i nasycone ujemnymi jonami powietrze jest rozprowadzane za pomocą sieci kanałów wentylacyjnych do wszystkich pomieszczeń domu.

CLEAN R to urządzenie, które mimo wysoce zaawansowanej technologii, jest praktycznie bezobsługowe. Wygodę użytkowania gwarantuje, poza wbudowanym klawiaturowym panelem, system sterowania poprzez autonomiczny manipulator, przystosowany do zintegrowania z dowolnym rekuperatorem. Możliwe jest również swobodne ustawienie poziomu filtracji oraz wybór jednego z 4 trybów jonizacji powietrza. Ponadto, jakość powietrza poddawana jest stałemu monitoringowi, a zawartość cząstek PM1, PM2.5 oraz PM10 widoczna jest na wyświetlaczu.

 

Dowiedz się więcej


Komentarze

  • Co dalej ...

    "... technologia Stopfield®, odpowiadająca za generowanie pola siłowego ... "

    Czekamy już tylko na torpedy fotonowe i prędkość WARP
    ;)
    Pozdrawiam