273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

bedzie taniej?

Czy polski wegiel tak naprawdę jest wart swojej ceny bo mam nieodparte wrazenie ze kupując 5 ton w sezonie odpalam polowe prowizji producentom czy tak może być żeby wegiel był tak drogi. Kiedys ekogroszki były tanie jak barszcz. Będzie jeszcze taniej?

Sa drogie tylko te co sa wysokojakościowe reszta jest około 6 stowek to nie majatek. Już dawno się nauczyłem ze warto zainwestować w dobry wegiel co to ma mało siarki i pylow i czysto się spala. Nie mam zszarganych nerwow i nie zadymiam okolicy. Dobra cena za dobry wegiel to około tysiąca lub ciut poniżej. Kupuje węgiel sztygar i nie zmaienie go an żaden tanszy

Ci co pakuja do worka węgiel sztygar dbaja o to żeby ekogroszek był odsiany z mialu i nie miał zadnych kamieni. Jest czyściutki za taki eko warto zapalcic więcej. Wegiel po 1300 za tone to już lekka przesada

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.