273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

uprawnienia tylko dla magistrów

I kto tu nie umie czytac ? tam jest mowa o osobach ktore zakonczyly studia przed 30stym. Zarejestrowanie ksiazeczki nie jest zatem zadnym kryterium. Jesli ktos np rok temu zaczal praktyki (bedac na 3cim roku) i jednoczesnie studiuje to teraz mu wszystko przepada.
Człowieku o czym ty piszesz? Gdzie w wątku była informacja o trzecim roku studiów?
Wbrew temu co piszesz zarejestrowanie zeszytu jest jednym z kryteriów. Widzę ze umiesz czytać , ale ze zrozumieniem u Ciebie kiepsko.
Napisałeś za to wiele bzdur:
Po co zatem jest inzynier ? technik bedzie mogl spokojnie ubegac sie o ograniczone uprawnienia.

Dzownilem do NOTU, uprawnienia tylko dla MGR i nie jest wazne kidy zarejestowales ksiazeczke.
Wiec nie pytaj kto tu nie umie czytać, bo ja widzę że wam się ludzie nie chce poszukać!
Jeśli teraz tacy są wszyscy studenci to czarno widzę przyszłość tego zawodu.

Oh moze ja sie wypowiem jak w Izbie mi powiedzieli. Nowa ustawa wchodzi we wrzesniu. W niej jest jak kazdy wie zapis i platanina z magistrami i inzynierami ale to niewazne. Dodatkowo jest podpunkt, ze osoby ktore >>przed wejsciem ustawy /czy przed grudniem nie pamietam/>> skoncza studia, zarejestruja ksiazke praktyk i rozpoczna praktyke pojde po starych zasadach. Sprawa ludzi ktorzy sa w trakcie studiow i taka praktyke realizuja jest jak narazie jeszcze nierozstrzygnieta. Tylko chcialem nadmienic, ze zarejestrowanie ksiazki praktyk nie jest rownoznaczne z rozpoczaciem praktyk ludziee..... Odnosnie ludzi ktorzy sa w trakcie studiow sprawa powinna byc wyjasniona pozniej . Ah a od siebie dodam, ze nie wiem kto jest takim debilem aby takie dziwne przekrety wprowadzac :(. Przepraszam za bledy i literowki :).

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.