273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Szukam osoby z Radomia

dla ŁATWIEJSZEGO stylu życia ( pieniądze w Polsce są takie same tylko trudniej je zarobić )
Chcesz medal za ten wiekszy trud? Wg mnie to tutaj wlasnie jest normalnie. Pracuje sie normalnie, zarabia sie normalnie, do ludzi odnosi sie normalnie, zyje sie normalnie, jezdzi sie po drogach normalnie. A Polska dobrze jest okreslana mianem WSCHODNIEJ Europy. Mam nadzieje, ze po 21 cos sie zmieni na lepsze i bede mogl kiedys wrocic do Polski.

wystarczy mi ze jestem u SIEBIE...

około 50.000 osób zarejestrowało się bodajże na Wyspach aby głosować..żenada...czyli robie kase mam kiełbase...i w du...e co będzię w Polsce...nie?I tyle na temat " normalności" ja za taka dziekuję.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.